لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی قصر شیرین در گرمسار

روستای كوشك، كوچه شهید حجت الله شیرین بیان، انتهای نسترن ٢
بوم گردی
300 متر
6 اتاق
تا 41 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی قصر شیرین در گرمسار

شما با اجاره اقامتگاه بوم گردی قصر شیرین در گرمسار در خانه ای بومی با معماری سنتی که داخل باغ سرسبزی قرار گرفته است اقامت خواهید داشت. این خانه قدمتی 80 ساله دارد و در روستای کوشک واقع شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی قصر شیرین در گرمسار مدتی را به دور از روزمرگی زندگی شهری در آرامش و آب و هوای پاک روستا سپری کنید. در حیاط باصفای این اقامتگاه وجود گل ها و درختان سرسبز که دور تا دور حوض قرار گرفته اند و اجاق هیزمی برای دم کردن چای آتشی فضای آن را برای دورهمی دنج و آرامش بخش کرده اند.
 اقامتگاه قصر شیرین دارای یک سوئیت و سه اتاق برای اسکان 40 گردشگر وجود دارد. اتاق ها بصورت کف خواب بوده و مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی بخاری گازی و اسپلیت می باشند. در این خانه امکان پخت و پز برای گردشگران وجود ندارد اما مهمانان می توانند با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی را سفارش دهند. سوئیت این اقامتگاه دارای سرویس بهداشتی اهتصاصی می باشد و برای مهمانان سایر اتاق ها دو سرویس بهداتشی فرنگی چهار سرویس ایرانی و حمام در نظر گرفته شده است.
 راهنمای محلی تورهای گردشگری، پارکینگ غیر اختصاصی و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جزو سایر خدماتی است که اقامتگاه برای گردشگران در نظر گرفته است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی قصر شیرین در گرمسار از جاذبه های تاریخی و طبیعی نظیر کاروانسرای عین الرشید، آب انبار گرمسار و تپه استوناوند دیدن کنید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی قصر شیرین

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی قصر شیرین گرمسار

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی قصر شیرین در گرمسار

روستای كوشك، كوچه شهید حجت الله شیرین بیان، انتهای نسترن ٢، قصر شیرین

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر گرمسار

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه قصر شیرین گرمسار

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در گرمسار