لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی عمو حسن در خور و بیابانک

بعد از روستای جندق، روستای هد
بوم گردی
250 متر
5 اتاق
تا 35 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی عمو حسن در خور و بیابانک

اقامتگاه بوم گردی عمو حسن خانه ای روستایی با معماری بومی می باشد که در روستای هد واقع شده و در فضایی کاملا سنتی پذیرای گردشگران است. در حیاط این خانه بومی قسمتی برای روشن کردن آتش در نظر گرفته شده و تعدادی کنده درخت دور تا دور آن قرار داده شده تا گردشگران دورهمی به یادماندنی در کنار آتش داشته باشند و از نوشیدن چای در کنار عزیزان لذت ببرند. با اجاره اقامتگاه بوم گردی عمو حسن در خور و بیابانک روستایی خالی از سکنه سفری لذت بخش در آرامش کویر داشته باشید.
در این اقامتگاه 5 اتاق با امکانات رفاهی برای اسکان 35 گردشگر وجود دارد. اتاق ها بصورت کف خواب بوده و مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی می باشند. د رصورتی که تمایل به آشپزی داشته باشید می توانید از آشپزخانه عمومی اقامتگاه که مجهز به امکانات پخت و پز می باشد استفاده کنید. به علاوه انواع غذای محلی در اقامتگاه طبخ می شود که در صورت درخواست و هماهنگی قبلی با پرسنل اقامتگاه امکان سفارش وجود دارد. همچنین در محوطه اقامتگاه برای استفاده مشترک گردشگران حمام و سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در نظر گرفته شده است.
از سایر امکانات اقامتگاه پارکینگ غیر مسقف اختصاصی می باشد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی عمو حسن در خور و بیابانک بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی این منطقه نظیر چشمه ماهی درمانی معروف به دکتر فیش، دریاچه نمک خور که بزرگ ترین دریاچه نمک فصلی ایران می باشد، کویر شگفت انگیز مصر، قلعه باستانی گرمه متعلق به دوره ساسانیان و قلعه جندق را در برنامه های خود قرار دهید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی عمو حسن

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی عمو حسن خور و بیابانک

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی عمو حسن در خور و بیابانک

بعد از روستای جندق، روستای هد، عمو حسن

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر خور و بیابانک

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه عمو حسن خور و بیابانک

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در خور و بیابانک