لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی عمارت کهبد شاهرود

جاده بسطام به مجن، کیلومتر 3
بوم گردی
340 متر
10 اتاق
تا 50 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی عمارت کهبد شاهرود

اگر از علاقمندان به خانه های روستایی و سنتی هستید و برای سفر خود به دنبال اقامتگاه می گردید که علاوه بر امکانات رفاهی کامل ظاهری سنتی و قدیمی داشته باشد، اجاره اقامتگاه بوم گردی عمارت کهبد بسطام در فاصله ۹کیلومتری از شهر شاهرود گزینه مناسبی می باشد. این اقامتگاه دارای 10 اتاق اقامتی است که تمامی واحدها با دیوارهای کاهگلی در و پنجره های چوبی ساخته شده و فضای گرم و صمیمی برای اقامت مهمان ها به وجود آورده اند.
 حیاط این اقامتگاه نیز با حوض آب و گلدان های گل فضای خوبی برای دورهمی های خانوادگی و شب نشینی به وجود آورده است. در هر یک از واحدها سرویس خواب سنتی تشک و پتو وجود دارد. 4 باب از اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام اختصاصی در داخل واحد بوده و مهمانان سایر اتاق ها می بایست از سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی (سیار) و حمام موجود در محوطه به صورت مشترک استفاده کنند. چنانچه تمایل داشته باشید می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی و سنتی را سفارش و برای وعده‌های غذایی خود میل کنید و یا از آشپزخانه عمومی موجود در اقامتگاه استفاده کرده و برای خود غذا تهیه کنید. سیستم سرمایشی و گرمایشی به صورت بخاری گازی و اسپیلت در واحدها تعبیه شده است.
 تورهای گردشگری برای بازدید از جاذبه‌های منطقه و کویر نوردی با ماشین آفرود و پخش موسیقی زنده محلی از ویژه برنامه‌های تدارک دیده شده برای مشافران می باشد. پرسنل مسلط به زبان انگلیسی راهنمایی مهمانان غیر ایرانی و پارکینگ غیرمسقف برای پارک خودرو مهمان ها از دیگر امکانات این اقامتگاه بوم گردی می باشد.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی عمارت کهبد

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی عمارت کهبد شاهرود

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی عمارت کهبد شاهرود

جاده بسطام به مجن، کیلومتر 3، عمارت کهبد

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر شاهرود

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه عمارت کهبد شاهرود

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا در شاهرود
اجاره سوئیت در شاهرود
اجاره سوئیت و ویلا در شاهرود