لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی شمیرون در خواف

نشتیفان، خیابان بهارستان، بهارستان 3
بوم گردی
2000 متر
7 اتاق
تا 45 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی شمیرون در خواف

با اجاره اقامتگاه بومگردی شمیرون در بوم گردی که دارای فضایی سنتی و روستایی می باشد و در یک فضایی به مساحت ۱۶۰۰ متر ساخته شده اقامت خواهید داشت. محوطه دارای پوشش درختی،٫ باغچه و فضایی صمیمانه و دنج می باشد. بوم گردی تعداد ۷ واحد اقامتی دارد. چهار اتاق ۸ نفره ، 2 اتاق چهار نفره و یک سوئیت 4 نفره از جمله آنهاست. در مجموع ۴۵ مسافر می توانند به راحتی در این بوم گردی اسکان پیدا کنند.

از امکانات سوئیت می‌توان به حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی و سرویس خواب کف خواب اشاره کرد. ساکنان این اتاق ها برای استفاده از سرویس بهداشتی باید به محوطه مراجعه نمایند.

در اقامتگاه بوم گردی شمیرون صبحانه به صورت رایگان می باشد و مسافرین می توانند یک صبحانه کامل و لذیذ را به صورت رایگان نوش جان نمایند. واحدها دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی، اشیا و اسباب سنتی مانند، پشتی ، گلیم، تزییتنات دست ساز محلی و پنجره‌های نورگیرو... هستند.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می توان به راهنمای تور، رستوران جهت سفارش انواع غذاهای سنتی و محلی اشاره کرد. اگرخودرو به همراه خود خود را داشتید جای نگرانی نیست چون پارکینگ جهت پارک خودرو وجود دارد. در این بوم گردی نان در حضور خود گردشگران پخته می شود و شما می توانید نان داغ و لذیذ را نوش جان نمایید.

اقامتگاه به جاذبه های گردشگری مانند آسیاب های بادی نشتیفان، موزه مردم شناسی، مدرسه غیاثیه خرگرد و بنای جامع سنگان نزدیک می باشد

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی شمیرون

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی شمیرون خواف

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی شمیرون در خواف

نشتیفان، خیابان بهارستان، بهارستان 3، شمیرون

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر خواف

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه شمیرون خواف

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در خواف