لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی سرای هما در سپیدان

بخش همایجان، روستای سرتلی
حیاط مشترک
200 متر
4 اتاق
تا 16 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی سرای هما در سپیدان

با اجاره اقامتگاه بوم گردی سرای هما در سپیدان که خانه ای خشت و گلی و سنتی می باشد که در روستای سرتلی واقع شده اقامت خاطره انگیزی داشته باشید. قدمت این خانه به حدود 70 سال پیش می رسد و برای گردشگرانی که به اقامت در خانه های بومی علاقه دارند گزینه مناسبی است.
با اجاره اقامتگاه بوم گردی سرای هما در سپیدان از زندگی ساده روستایی در فضایی سنتی لذت ببرید. در این اقامتگاه 4 اتاق با چیدمان سنتی و بصورت کف خواب برای اسکان 25 گردشگر وجود دارد. همه اتاق ها مجهز به سیستم گرمایشی بخاری برقی و نفتی و سرمایشی کولر آبی می باشند. اقامتگاه سرای هما از مهمانان خود با صبحانه و نان محلی پذیرایی می کند. همچنین انواع غذاهای محلی در اقامتگاه طبخ می شود که در صورت هماهنگی قبلی امکان سفارش غذا فراهم می باشد. برای گردشگرانی که تمایل دارند خودشان آشپزی کنند آشپزخانه عمومی آقامتگاه مجهز به امکانات پخت و پز می باشد و بصورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد.
اتاق های اقامتگاه فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی می باشد و داخل محوطه اقامتگاه حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی برای استفاده مشترک مهمانان در نظر گرفته شده است. همچنین پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای تورهای گردشگری نیز جزو خدمات و امکانات دیگر اقامتگاه می باشد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی سرای هما در سپیدان از جاذبه های این منطقه همچون پیست اسکس پولاد کف، غار انگره مینو و تفرجگاه پله گاه دیدن کنید.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی سرای هما

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی سرای هما سپیدان

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی سرای هما در سپیدان

بخش همایجان، روستای سرتلی، سرای هما

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر سپیدان

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه سرای هما سپیدان

جستجوهای مرتبط

اجاره خانه روستایی در سپیدان
اجاره ویلا کوهستانی در سپیدان
اجاره سوئیت در سپیدان
اجاره سوئیت و ویلا در سپیدان