لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی دیاوا در نطنز

بادرود، خالد آباد، روستای ده آباد
حیاط مشترک
400 متر
6 اتاق
تا 18 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی دیاوا در نطنز

اقامتگاه بوم گردی دیاوا در شهرستان نطنز و روستایی به نام ده آباد قرار گرفته است. این بوم گردی  دارای معماری سنتی با حیاطی باصفا و دنج می باشد و با اجاره اقامتگاه بوم گردی دیاوا در نطنز می توانید مدتی را در آرامش در این خانه سنتی سپری نمایید.

این اقامتگاه بوم گردی دارای ۶ اتاق برای اقامت می باشد. دو تا از اتاق ها ۲۲ متری با ظرفیت ۵ نفر و  ۴ اتاق ۱۸ متری با ظرفیت ۵ نفر می باشند. سه تا از اتاق ها دارای دو تختخواب می باشند اما بقیه اتاق ها لوازم خواب به صورت سنتی دارند و تخت خواب ندارند. تمامی اتاقها دارای سرویس بهداشتی اختصاصی ایرانی فرنگی حمام می باشند. همچنین  می توانید در اوقات فراغت خود تلویزیون تماشا کنید.

از دیگر امکانات آن می‌توان به وجود سیستم سرمایشی گرمایشی و یخچال اشاره کرد. اقامتگاه بوم گردی دیاوا دارای شربت خانه  و رستوران سنتی می باشد ، بنابراین می‌توانید غذای سنتی مورد علاقه خود مانند آبگوشت ، قرمه سبزی، قیمه، فسنجان و غیره را از آنجا سفارش دهید و یا اینکه خودتان در آشپزخانه‌ای که سایر اتاق ها مشترک است غذای مورد علاقه خود را تهیه کنید.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی دیاوا

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی دیاوا نطنز

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی دیاوا در نطنز

بادرود، خالد آباد، روستای ده آباد، دیاوا

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر نطنز

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه دیاوا نطنز

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در نطنز