لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو

اجاره اقامتگاه بوم گردی در گالیکش

کد اقامتگاه : 684-15141
host_avatar محمد دامن کشان
بوم گردی
300 متر
2 اتاق
تا 35 نفر
شروع قیمت از : 278,000 تومان

اگر به دنبال اجاره اقامتگاه بوم گردی در گالیکش هستید این اقامتگاه که در روستای پنو  واقع شده است با وجود طبیعت فوق العاده و آب و هوای خوب آن می تواند از بهترین گزینه های اقامتی برای شما باشد این بوم گردی از  واحد مجزا تشکیل شده که یکی به صورت مدرن بوده و دیگری به صورت سنتی و با دیوارهای کاهگلی و لوازم قدیمی تزیین شده است.

هر یک از واحد ها با متراژ 150 متری در محوطه 500 متری قرار گرفته اند و امکانات رفاهی کاملی برای اقامت فراهم شده است. هر دو واحد دارای 2 اتاق خواب، آشپزخانه ای با امکانات آشپزی، سرویس بهداشتی و حمام می باشند. سرویس خواب سنتی تشک و پتو نیز برای اقامت شبانه مسافران فراهم شده است.

بخاری گازی و هیزمی نیز برای گرمایش واحد ها استفاده می گردد و به دلیل خنک بودن منطقه احتیاجی به استفاده از سیستم سرمایشی وجود ندارد با این حال پنکه برای استفاده نیز وجود دارد.

برای تهیه غذا می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای سنتی و محلی را سفارش داده و برای وعده های غذایی خود نوش جان کنید.

برای پارک خودرو می توانید از محوطه غیرمسقف حیاط استفاده نمایید.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

روستای پنو

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.