لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در پاسارگاد کد اقامتگاه : 779-12686
host_avatar محمد رضا کرمی
بوم گردی
240 متر
5 اتاق
تا 12 نفر
شروع قیمت از : 100,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی خانه کالان خانه ای سنتی با قدمت 70 سال می باشد که در شهر مادر سلیمان شهرستان پاسارگاد واقع شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی در پاسارگاد می توانید در این خانه بومی کاهگلی که دارای حیاط باصفایی می باشد که  درختان سبز در هر گوشه آن در کنار دیوارهای کاهگلی ترکیب رنگ بسیار زیبایی ایجاد کرده اند اقامت کنید. به علاوه یک حوض آب نیز در وسط حیاط با گلدان های دور تا دورش به زیبایی خودنمایی می کند.
در این حیاط تخت هایی چوبی برای استراحت مهمانان قرار داده شده است. همچنین در گوشه دیگر حیاط یک ایوان نیز وجود دارد. می توانید غذای خود را در این مکان میل کنید و یا دورهمی به یادماندنی در کنار خانواده و دوستان داشته باشید. با اجاره اقامتگاه بوم گردی کالان در پاسارگاد روزهای خوشی را سپری کنید.
اقامتگاه دارای 5 اتاق برای اسکان 12 گردشگر می باشد. اتاق ها همگی دو تخته بوده و نیز دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی بخاری و پنکه، حمام و سرویس بهداشتی فرنگی اختصاصی می باشند. به علاوه یک سرویس ایرانی نیز داخل حیاط وجود دارد که برای همه اتاق ها مشترک می باشد.
 امکان سفارش انواع غذاهای محلی برای مهمان فراهم می باشد. اقامتگاه امکانات دیگری نیز همچون آشپزخانه عمومی برای پخت و پز مهمانان، پارکینگ و راهنمای تورهای گردشگری می باشد

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید