لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در همدان کد اقامتگاه : 85-12790
host_avatar وحید اکرادی
بوم گردی
170 متر
5 اتاق
تا 30 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اجاره اقامتگاه بوم گردی در همدان یکی از به صرفه ترین و متفاوت ترین انتخاب ها برای اقامت در این شهر می باشد. اقامتگاه بوم گردی جولان خانه ای با قدمت بیش از ۱۰۰ سال می باشد که معماری سنتی و قدیمی آن پس از مرمت و بازسازی نیز اصالت خود را حفظ کرده است و مکان خوبی است تا برای مدتی بتوانیم تجربه زندگی ساده و سنتی قدیمی را تجربه کنیم.
 این اقامتگاه در دو طبقه ساخته شده و دارای ۵ اتاق اقامتی می باشد و در مجموع ظرفیت پذیرش ۳۰ مهمان را دارد. هر یک از اتاق ها دارای سرویس خواب سنتی و کف خواب هستند و سیستم سرمایشی و گرمایشی به صورت بخاری گازی، کرسی و پنکه رومیزی در اتاق ها تعبیه شده است.
 سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام مشترک بوده و در هر طبقه وجود دارد. آشپزخانه با امکانات کامل آشپزی در اختیار مهمان است و همچنین می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای سنتی و محلی را برای وعده های ناهار و شام سفارش دهید.
 اقامتگاه فاقد پارکینگ اختصاصی است اما جلوی درب اقامتگاه فضای کافی و امنی برای پارک خودرو وجود دارد و می توانید با خیال راحت خودرو خود را در آن پارک نمایید.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید