لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در نطنز کد اقامتگاه : 231-12590
host_avatar محمدرضا محمدی
بوم گردی
400 متر
6 اتاق
تا 18 نفر
شروع قیمت از : 165,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی دیاوا در شهرستان نطنز و روستایی به نام ده آباد قرار گرفته است. این بوم گردی  دارای معماری سنتی با حیاطی باصفا و دنج می باشد و با اجاره اقامتگاه بوم گردی در نطنز می توانید مدتی را در آرامش در این خانه سنتی سپری نمایید.

این اقامتگاه بوم گردی دارای ۶ اتاق برای اقامت می باشد. دو تا از اتاق ها ۲۲ متری با ظرفیت ۵ نفر و  ۴ اتاق ۱۸ متری با ظرفیت ۵ نفر می باشند. سه تا از اتاق ها دارای دو تختخواب می باشند اما بقیه اتاق ها لوازم خواب به صورت سنتی دارند و تخت خواب ندارند. تمامی اتاقها دارای سرویس بهداشتی اختصاصی ایرانی فرنگی حمام می باشند. همچنین  می توانید در اوقات فراغت خود تلویزیون تماشا کنید.

از دیگر امکانات آن می‌توان به وجود سیستم سرمایشی گرمایشی و یخچال اشاره کرد. اقامتگاه بوم گردی دیاوا دارای شربت خانه  و رستوران سنتی می باشد ، بنابراین می‌توانید غذای سنتی مورد علاقه خود مانند آبگوشت ، قرمه سبزی، قیمه، فسنجان و غیره را از آنجا سفارش دهید و یا اینکه خودتان در آشپزخانه‌ای که سایر اتاق ها مشترک است غذای مورد علاقه خود را تهیه کنید.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید