لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در نراق کد اقامتگاه : 963-12042
host_avatar بهنام رنجبر
بوم گردی
350 متر
8 اتاق
تا 36 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی نخجیر اولین بوم گردی در شهرستان تاریخی نراق بوده و قدمتی 100 ساله دارد و با اجاره اقامتگاه بوم گردی در نراق می توانید در این خانه تاریخی اقامت کنید. نراق دارای جاذبه های تاریخی بسیاری می باشد و همه ساله شاهد حضور گردشگران بسیاری از مناطق مختلف است.
 این اقامتگاه دارای حیاط بسیار باصفایی می باشد و در وسط آن حوض زیبایی قرار دارد که اطراف آن را درختان کهنسال احاطه کرده اند. همچنین وجود تعداد زیادی گلدان، زیبایی حیاط را دوچندان کرده است. تعدادی تخت چوبی نیز داخل حیاط قرا داده شده تا مهمانان اوقاتی را به دورهمی در فضای سنتی اقامتگاه اختصاص دهند.
 در این اقامتگاه 8 اتاق برای پذیرش مهمانان وجود دارد که دارای امکاناتی نظیر سرویس خواب و تخت خواب، سیستم گرمایشی و سرمایشی می باشند. به علاوه آشپزخانه ای برای پخت و پز گردشران در نظر گرفته شده که دارای امکانات آشپزی می باشد. همجنین مهمانان می توانند از غذاهای محلی که در اقامتگاه طبخ می شود سفارش دهند.
 حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اقامتگاه بصورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید