لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در مینودشت کد اقامتگاه : 649-12329
host_avatar اقای مصطفی لو
بوم گردی
80 متر
4 اتاق
تا 40 نفر
شروع قیمت از : 167,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی زرتشت در روستای ده چناشک در فاصله ۳۰ کیلومتری از شهر مینودشت واقع شده که با اجاره اقامتگاه بوم گردی در مینودشت می توانید دسترسی خوبی به شهر نیز داشته باشید. این اقامتگاه خانه ای سنتی و قدیمی بوده که دارای  دو مجموعه دو طبقه می باشد که در مجموع ظرفیت پذیرش 40 مهمان در اقامتگاه وجود دارد.
همه اتاق ها دارای چیدمان سنتی و قدیمی هستند و مناسب کسانی است که می‌خواهند تجربه اقامت در خانه های سنتی و قدیمی روستایی را داشته باشند و برای مدتی به دور از شلوغی و هیاهو زندگی شهری و ماشینی مدتی را در ارامش بگذرانند.
 این خانه دارای چهار سوئیت اقامتی می باشد که هریک از آن ها از 2 اتاق تو در تو تشکیل شده اند. تعدادی از اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس بهداشتی اختصاصی بوده و مهمانان مابقی اتاق ها می بایست از سرویس بهداشتی و حمام عمومی موجود در محوطه اقامتگاه به صورت مشترک استفاده نمایید.
 سیستم گرمایشی به صورت شومینه هیزمی و بخاری گازی در هر یک از اتاق ها قرار گرفته است و به دلیل خنک بودن آب و هوای منطقه احتیاج به سیستم سرمایشی نیست. در صورت تمایل مهمانان می توانند انواع غذاهای محلی و سنتی را سفارش و برای وعده‌های غذایی خود میل نمایند.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید