لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی در مینودشت

روستای ده چناشک
حیاط مشترک
80 متر
4 اتاق
تا 40 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی در مینودشت

اقامتگاه بوم گردی زرتشت در روستای ده چناشک در فاصله ۳۰ کیلومتری از شهر مینودشت واقع شده که با اجاره اقامتگاه بوم گردی در مینودشت می توانید دسترسی خوبی به شهر نیز داشته باشید. این اقامتگاه خانه ای سنتی و قدیمی بوده که دارای  دو مجموعه دو طبقه می باشد که در مجموع ظرفیت پذیرش 40 مهمان در اقامتگاه وجود دارد.
همه اتاق ها دارای چیدمان سنتی و قدیمی هستند و مناسب کسانی است که می‌خواهند تجربه اقامت در خانه های سنتی و قدیمی روستایی را داشته باشند و برای مدتی به دور از شلوغی و هیاهو زندگی شهری و ماشینی مدتی را در ارامش بگذرانند.
 این خانه دارای چهار سوئیت اقامتی می باشد که هریک از آن ها از 2 اتاق تو در تو تشکیل شده اند. تعدادی از اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس بهداشتی اختصاصی بوده و مهمانان مابقی اتاق ها می بایست از سرویس بهداشتی و حمام عمومی موجود در محوطه اقامتگاه به صورت مشترک استفاده نمایید.
 سیستم گرمایشی به صورت شومینه هیزمی و بخاری گازی در هر یک از اتاق ها قرار گرفته است و به دلیل خنک بودن آب و هوای منطقه احتیاج به سیستم سرمایشی نیست. در صورت تمایل مهمانان می توانند انواع غذاهای محلی و سنتی را سفارش و برای وعده‌های غذایی خود میل نمایند.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی زرتشت

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی زرتشت مینودشت

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی در مینودشت

روستای ده چناشک، زرتشت

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر مینودشت

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه زرتشت مینودشت

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت در مینودشت
اجاره سوئیت و ویلا در مینودشت
اجاره ویلا در شمال