لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در مهدیشهر کد اقامتگاه : 172-12932
host_avatar مرضیه پارسا
بوم گردی
300 متر
8 اتاق
تا 50 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی ایل سنگسر خانه ای بومی با قدمت 250 سال می باشد که در شهرستان مهدیشهر واقع شده است.  معماری سنتی این خانه فضایی صمیمی و دلنشین را برای اقامت گردشگران فراهم می کند و بهترین گزینه برای اجاره اقامتگاه بوم گردی در مهدیشهر می باشد.
 این اقامتگاه 8 اتاق با ظرفیت پذیرش 50 گردشگر وجود دارد. چیدمان سنتی اتاق ها یادآور خاطرات خوش گذشته است و شما را به سال های دور می برد.
 در هر اتاق امکاناتی نظیر سرویس کف خواب، سیستم گرمایشی و سرمایشی شوفاژ و کولر آّبی، حمام و سرویس بهداشتی فرنگی اختصاصی برای رفاه گردشگران در نظر گرفته شده است. همچنین یک سرویس بهداشتی ایرانی نیز در محوطه وجود دارد که بصورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد.
در سفره خانه این خانه انواع غذاهای محلی این منطقه سرو می شود که با همکاهنگی قبلی و در صورت درخواست گردشگران امکان سفارش وجود دارد.
سایر خدمات و امکاناتی که اقامتگاه برای رفاه هرچه بیشتر گردشگران تدارک دیده شامل فروشگاه نان و لبنیات محلی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، دمنوش خانه، راهنمای محلی تورهای گردشگری و نیز کارگاه صنایع دستی می باشد. پخت شیرینی های محلی، بازدید از چادرهای عشایر و نیز نان تنوری از جمله برنامه هایی می باشد که اقامتگاه سنتی سرای ایل سنگسر برای مهمانان در نظر گرفته  است.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید