لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در محلات کد اقامتگاه : 127-12497
host_avatar فاطمه لر
بوم گردی
170 متر
3 اتاق
تا 24 نفر
شروع قیمت از : 70,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی آتشکوه اهورا در شهر نیم ور در روستای آتشکوه قرار گرفته است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی در محلات می توانید در این اقامتگاه که خانه سنتی بوده که هر اتاق حداکثر ظرفیت پذیرش 7 مهمان را دارد اقامت کنید. این اقامتگاه در باغ بزرگی قرار گرفته و تخت های سنتی در حیاط برای شب نشینی و صرف چای عصرگاهی قرار گرفته است. هر یک از اتاق ها دارای امکانات کاملی بوده که به صورت اختصاصی در واحد قرار گرفته است.

از جمله امکانات موجود می توان به سرویس خواب سنتی تشک و پتو، یخچال، تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام اشاره کرد. صبحانه نیز به صورت رایگان هنگام اقامت برای مهمانان سرو می گردد. برای سرو وعده های غذایی دیگر می توانید با هماهنگی قبلی از غذاهای محلی استفاده کرده و از طعم لذیذ آن لذت ببرید.

سیستم سرمایشی اتاق ها به صورت کولر آبی و سیستم گرمایشی آن بخاری برقی می باشد. در صورت تمایل نیز می توانید از تورهای گردشگری که برای مهمانان تدارک دیده شده است استفاده نمایید.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید