لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو

اجاره اقامتگاه بوم گردی در فریدن

کد اقامتگاه : 240-12156
host_avatar بابک براتی
بوم گردی
300 متر
6 اتاق
تا 36 نفر
شروع قیمت از : 55,000 تومان

اگر به دنبال اجاره اقامتگاه بوم گردی در فریدن هستید اقامتگاه بوم گردی پلاسجان خانه ای سنتی با دیوارهای کاهگلی می باشد که در روستای موغان واقع شده است. این خانه بومی از دو مجموعه تشکیل شده که با یکدیگر 100 متر فاصله دارند.اتاق ها دارای در و پنجره های چوبی بوده و قدمتی 100 ساله دارد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی پلاسجان در فریدن یک زندگی ساده روستایی را تجربه کنید.
این اقامتگاه دارای 6 اتاق بصورت کف خواب می باشد که در مجموع برای پذیرش 36 گردشگر ظرفیت و امکانات اقامتی در نظر گرفته است. اتاق ها چیدمان سنتی دارند و وسایل گرمایشی آن ها کرسی و بخاری می باشد. بدلیل خنک بودن آب و هوای منطقه سیستم سرمایشی در اتاق ها تعبیه نشده است. حیاط این خانه دارای فضای گلکاری شده زیبایی می باشد و در هر گوشه آن گل های رنگارنگی به چشم می خورد. می توانید ساعاتی را در حیاط این خانه و یا ایوان دنج آن به نوشیدن چای آتشی سپری کنید و از دورهمی در هوای مطبوع آن لذت ببرید.
همچنین در این اقامتگاه انواع غذای محلی در صورت هماهنگی قبلی برای گردشگران طبخ می شود که امکان سفارش آن نیز فراهم می باشد. حمام و سرویس بهداشتی فرنگی در هر اتاق به صورت اختصاصی مشترک وجود دارد.
 از نکات جالب توجه درباره اقامتگاه وجود یک غرفه برای عرضه انواع صنایع دستی می باشد. برای خودروی گردشگران پارکینگ غیر مسقفی نیز در اقامتگاه در نظر گرفته شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی پلاسجان در فریدن می توانید با همراهی راهنمای تور از مهم ترین جاذبه این شهر یعنی شهر زیر زمینی 4 طبقه دیدن کنید. 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

روستای موغان

2 ساعت و 23 دقیقه 180 کیلومتر chev_left فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان
2 ساعت و 10 دقیقه 172 کیلومتر chev_left ایستگاه راه آهن اصفهان
56 دقیقه 63.9 کیلومتر chev_left پایانه مسافربری فریدون شهر
2 ساعت  و 10 دقیقه 160 کیلومتر chev_left اصفهان
1 ساعت و 10 دقیقه 72.8 کیلومتر chev_left پیست اسکی فریدونشهر
49 دقیقه 54.5 کیلومتر chev_left کلیسای مریم مقدس
1 ساعت و 29 دقیقه 90 کیلومتر chev_left آبشار پونه زار
1 ساعت و 21 دقیقه 82.67 کیلومتر chev_left چشمه لنگان
1 ساعت و 2 دقیقه 66.6 کیلومتر chev_left چشمه سراب
1 ساعت و 30 دقیقه 72.9 کیلومتر chev_left چشمه بابا احمد
  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.