لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در فریدن کد اقامتگاه : 240-12156
host_avatar بابک براتی
بوم گردی
300 متر
6 اتاق
تا 36 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اگر به دنبال اجاره اقامتگاه بوم گردی در فریدن هستید اقامتگاه بوم گردی پلاسجان خانه ای سنتی با دیوارهای کاهگلی می باشد که در روستای موغان واقع شده است. این خانه بومی از دو مجموعه تشکیل شده که با یکدیگر 100 متر فاصله دارند.اتاق ها دارای در و پنجره های چوبی بوده و قدمتی 100 ساله دارد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی پلاسجان در فریدن یک زندگی ساده روستایی را تجربه کنید.
این اقامتگاه دارای 6 اتاق بصورت کف خواب می باشد که در مجموع برای پذیرش 36 گردشگر ظرفیت و امکانات اقامتی در نظر گرفته است. اتاق ها چیدمان سنتی دارند و وسایل گرمایشی آن ها کرسی و بخاری می باشد. بدلیل خنک بودن آب و هوای منطقه سیستم سرمایشی در اتاق ها تعبیه نشده است. حیاط این خانه دارای فضای گلکاری شده زیبایی می باشد و در هر گوشه آن گل های رنگارنگی به چشم می خورد. می توانید ساعاتی را در حیاط این خانه و یا ایوان دنج آن به نوشیدن چای آتشی سپری کنید و از دورهمی در هوای مطبوع آن لذت ببرید.
همچنین در این اقامتگاه انواع غذای محلی در صورت هماهنگی قبلی برای گردشگران طبخ می شود که امکان سفارش آن نیز فراهم می باشد. حمام و سرویس بهداشتی فرنگی در هر اتاق به صورت اختصاصی مشترک وجود دارد.
 از نکات جالب توجه درباره اقامتگاه وجود یک غرفه برای عرضه انواع صنایع دستی می باشد. برای خودروی گردشگران پارکینگ غیر مسقفی نیز در اقامتگاه در نظر گرفته شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی پلاسجان در فریدن می توانید با همراهی راهنمای تور از مهم ترین جاذبه این شهر یعنی شهر زیر زمینی 4 طبقه دیدن کنید. 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید