لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو

اجاره اقامتگاه بوم گردی در شیراز

کد اقامتگاه : 7-5444
host_avatar یونس قنبری
شخصی
22 متر
0 اتاق
تا 4 نفر
شروع قیمت از : 450,000 تومان

با اجاره اقامتگاه بوم گردی در شیراز از یک اقامتگاه با حال و هوای سنتی بهره مند شوید. این اقامتگاه در خیابان لطفعلی خان زند می باشد. قدمت چندساله این اقامتگاه باعث جذب توریست های خارجی و مسافران ایرانی زیادی به این شهر می باشد. مرمت و بازسازی این اقامتگاه با نام خانه سنتی آنا شناخته می شود در سال 1397 زیر نظر میراث فرهنگی انجام شده است و از این جهت یک اقامتگاه نوساز محسوب میشود. این اقامتگاه در تاریخی ترین شهر ایران در شیراز،  شهر بهارنارنج می باشد همچین وجود یک درخت بهار نارنج داخل حیاط این گفته را تکمیل می کند. وجود یک حوض همراه با کاشی های لاجوردی رنگ به دلنشینی فضای اقامتگاه می افزاید تا اقامتی بی نظیر را تجربه کنید. جنس دیوار طبقه همکف سنگ لاشه بوده و پوشش سقف طاق آجری می باشد که به خنک ماندن اتاق ها در فصل تابستان افزوده می کند. سقف طبقه بالا نیز به صورت تیر چوبی و حصیر می باشد. 

اگر می خواهید دسترسی نزدیکی به مراکز گردشگری و تاریخی شیراز داشته باشید با اجاره اقامتگاه بوم گردی در شیراز به این خواسته جامه عمل بپوشانید. 

از امکانات خواب این اقامتگاه می توان به وجود چهر تخت خواب سینگل اشاره کرد که با متراژ 22 متر مربع پذیرای مسافران این اقامتگاه می باشد. 

امکانات مخصوص این اتاق شامل: اسپیلیت، رادیاتور، درب بازشو رو به حیاط، صبحانه داخل اتاق، اینترن رایگان، یخچال ، اتو، سشوار، وسایل بهداشتی( حوله، شامپو، صابون)می باشد.

از دیگر امکانات مشترک با سایر اتاق ها: سرویس های بهداشتی عمومی در حیاط، رستوران سنتی و کافی شاپ سنتی، امکان سرویس دهی در دو قسمت تحتانی و فوقانی اقامتگاه، سیستم هشدار حرارتی، دوربین های مداربسته، جعبه کمک های اولیه می باشد. 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

شیراز خیابان لطفعلیخان زند. حدفاصل مسجد نصیرالملک و باغ نارنجستان قوام. کوچه31 ( 104A)

  • آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.