لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در شهمیرزاد کد اقامتگاه : 946-12345
host_avatar فاطمه ایمانی شهمیری
بوم گردی
80 متر
4 اتاق
تا 16 نفر
شروع قیمت از : 80,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی روزیه خانه ای بومی و قدیمی با معماری سنتی می باشد که در روستای چاشم واقع شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی در شهمیرزاد می توانید در فضای قدیمی و روستایی اقامتگاه که چیدمان سنتی اتاق ها یادآور روزها و خاطرات خوش گذشته می باشد اقامت کنید.
 با اجاره اقامتگاه بوم گردی روزیه در مهدیشهر زندگی ساده و دلنشین روستایی را تجربه کنید. در این اقامتگاه 4 اتاق برای اسکان 16 گردشگر وجود دارد. اتاق ها بصورت کف خواب بوده و مجهز به وسایل گرمایشی بخاری گازی و کرسی می باشند. به دلیل شرایط آب و هوایی منطقه وسایل سرمایشی مورد استفاده قرار نمی گیرد.
در صورت درخواست و هماهنگی قبلی با پرسنل می توانید از انوع غذاهای محلی که در اقامتگاه طبخ می شود سفارش دهید. البته وعده صبحانه به صورت رایگان برای شما سرو می گردد. سایر امکاناتی که اقامتگاه برای رفاه بیشتر گردشگران در نظر گرفته شامل راهنمای محلی تورهای گردشگری و پارکینگ غیر مسقف می باشد.
 دو اتاق اقامتگاه دارای حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی بوده و برای مهمانان اتاق های دیگر حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در محوطه در نظر گرفته شده است. اجاره اقامتگاه بوم گردی روزیه در شهمیرزاد فرصت بازدید از جاذبه های این منطقه همچون آبشار روزیه، درختان چنار کهنسال و برج تاریخی و قدیمی روستا را در اختیار شما قرار می دهد. 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید