لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در شهرضا کد اقامتگاه : 241-11893
host_avatar علی اباذری
بوم گردی
450 متر
4 اتاق
تا 18 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی دلنشین در شهرضا در فاصله 80 کیلومتری از اصفهان واقع شده است. به دلیل جاذبه های تاریخی و طبیعی این منطقه سالانه گردشگران زیادی به این منطقه سفر می‌کنند و وجود اقامتگاهی با امکانات کامل یکی از دغدغه های مسافران می باشد که با اجاره اقامتگاه بوم گردی در شهرضا می توانید تجربه خوبی داشته باشید.
این اقامتگاه یک خانه سنتی بوده که دارای حیاط بزرگ و دلنشینی است و در دور تا دور حیاط گل کاری شده و سرسبز خانه تخت های چوبی قرار گرفته و مکان خوبی برای شب نشینی و دورهمی های خانوادگی به وجود آورده است.
این اقامتگاه دارای 3 اتاق و 1 سوئیت می باشد. اتاق ها دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی اسپلیت، سرویس خواب سنتی و سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند.
 سوئیت 6 نفره نیز دارای امکانات رفاهی کاملی از جمله تخت، سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام اختصاصی، آشپزخانه، سیستم گرمایشی به صورت گرمایش از کف و سرمایشی اسپلیت، سونا و جکوزی می باشد.
 در صورت تمایل مهمانان می توانند با هماهنگی قبلی انواع غذاهای سنتی و اصیل ایرانی را از رستوران‌دایر در این اقامتگاه تهیه و میل نمایند البته وعده صبحانه به صورت رایگان برای مهمان ها سرو می گردد. اقامتگاه دارای پارکینگ اختصاصی است و مهمانان برای پارک خودرو مشکلی نخواهند داشت.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید