لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی در شاهرود

بخش بیارجمند، روستای گردشگری قلعه بالا
حیاط مشترک
200 متر
4 اتاق
تا 16 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی در شاهرود

اقامتگاه بوم گردی ارگ در روستای قلعه بالا واقع شده است که با شهر شاهرود 140 کیلومتر فاصله داشته می توانید و طی کردن مسافتی 1 ساعت و نیم از شهر شاهرود به این روستایی توریستی برسید. این روستا به دلیل بافت پلکانی و نزدیکی بودن آن به پارک ملی توران همه ساله گردشگران زیادی را جذب خود می کند و می توانید با اجاره اقامتگاه بوم گردی در شاهرود از زیبایی های منطقه استفاده کنید. این اقامتگاه بوم گردی خانه سنتی و قدیمی بوده که پس از مرمت و بازسازی فعالیت خود را در حوزه اقامتگاه بوم گردی برای اسکان مسافرین آغاز کرده است.
این خانه در یکی از بالاترین نقطه روستا قرار گرفته و چشم انداز خوبی به روستا و مناظره سرسبز آن دارد و از پنجره اقامتگاه به چشم می‌خورد. اقامتگاه بوم گردی ارگ با 4 اتاق اقامتی ظرفیت پذیرش ۲۵مهمان را دارد. در این اقامتگاه سرویس خواب سنتی تشک و پتو برای استراحت و اقامت شبانه مهمان ها وجود دارد و سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسبی تعبیه شده است.
 سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام مشترک بوده در محوطه اقامتگاه قرار دارد. آشپزخانه عمومی با امکانات کامل آشپزی این امکان را به وجود آورده که به پخت و پز پرداخته و برای خود غذا تهیه نمایید و یا با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی و سنتی را سفارش داده و برای وعده‌های غذایی خود میل کنید.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی ارگ

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی ارگ بیارجمند

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی در شاهرود

بخش بیارجمند، روستای گردشگری قلعه بالا، ارگ

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر بیارجمند

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه ارگ بیارجمند

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در بیارجمند