لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در سنندج کد اقامتگاه : 17-12963
host_avatar عزیز قاسمی
بوم گردی
100 متر
5 اتاق
تا 25 نفر
شروع قیمت از : 55,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی سردره در روستای گلین قرارگرفته است. این روستا به دلیل بافت خاصی که دارد توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است. روستا به صورت پلکانی بوده و از محل پارک خودروها تا اقامتگاه مسیری کوتاهی باید پیاده طی شود. این خانه سنتی دو طبقه بوده و دارای 5 واحد اقامتی است که هر یک به صورت جداگانه اجاره داده می شود.
 هر یک از واحدهای اقامتگاه دارای امکانات رفاهی کاملی سیستم سرمایشی کولر آبی و گرمایشی بخاری گازی، سرویس خواب سنتی و کف خواب می باشد. سرویس بهداشتی نیز به صورت مشترک در محوطه قرار گرفته است. آشپزخانه عمومی نیز با امکانات کامل آشپزی برای پخت و پز وجود دارد البته وعده صبحانه به صورت رایگان سرو می گردد. پشت بام این اقامتگاه دارای چشم انداز زیبایی به روستا و کوه و درختان دارد که مکان خوبی برای یک دورهمی خانوادگی و لذت بردن از چشم انداز روستا می باشد. همچنین در اتاق آتش مهمانان می توانند همراه با دوستان به گپ و گفت بنشینند و از چای آتشی لذت ببرند.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید