لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی در سبزوار

بخش مرکزی روستای زعفرانیه ضلع جنوبی کاروانسرا
حیاط مشترک
100 متر
4 اتاق
تا 32 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی در سبزوار

اقامتگاه بوم گردی زعفرانیه خانه ای قدیمی با معماری سنتی می باشد که در دوره پهلوی بنا شده و گزینه مناسبی برای اجاره اقامتگاه بوم گردی در سبزوار است. این خانه در روستای تاریخی زعفرانیه و در نزدیکی آثار تاریخی روستا واقع شده است.
با اجاره اقامتگاه بوم گردی زعفرانیه در سبزوار در محیطی دنج و سنتی سفری به یادماندنی را تجربه کنید. در حیاط بزرگ این خانه یک حوض زیبا در وسط قرار گرفته و وجود باغچه و تعدادی درختچه فضای حیاط را دلنشین کرده است. اقامتگاه زعفرانیه 4 اتاق برای اسکان 32 گردشگر دارد. در هر اتاق امکاناتی نظیر سرویس کف خواب و وسایل گرمایشی همچون کرسی برای رفاه گردشگران در نظر گرفته شده است. در این اقامتگاه انواع غذای محلی و سنتی این منطقه با هماهنگی قبلی طبخ می شود و می توانید غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید.
سایر امکاناتی که اقامتگاه برای گردشگران در نظر گرفته شامل پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای محلی تورهای گردشگری می باشد. همچنین در این اقامتگاه به دلیل حفظ بافت سنتی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی بوده و مهمانان اتاق ها از حمام و سرویس بهداشتی بصورت مشترک می باید استفاده کنند.
اجاره اقامتگاه بوم گردی زعفرانیه در سبزوار فرصت بازدید از جاذبه هایی همچون ارگ آق قلعه، کاروانسرای تاریخی زعفرانیه متعلق به دوران صفوی و نیز چاپارخانه متعلق به دوره قاجار را در اختیار شما قرار می دهد. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی زعفرانیه

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی زعفرانیه سبزوار

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی در سبزوار

بخش مرکزی روستای زعفرانیه ضلع جنوبی کاروانسرا، زعفرانیه

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر سبزوار

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه زعفرانیه سبزوار

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در سبزوار