لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی در زنجان

نیک پی - روستای قره چریان - کوچه نرگس- پلاک ۴
حیاط مشترک
207 متر
2 اتاق
تا 15 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی در زنجان

اقامتگاه بوم گردی گل سرخ خانه ای سنتی دارای حیاط باصفایی می باشد که در روستای قره چریان در کمترین فاصله با زنجان واقع شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی در زنجان می توانید از حیاط این خانه که با وجود درختان سرسبز و زیبا فضایی دنج و روح نواز برای استراحت و دورهمی گردشگران فراهم کرده لذت ببرید. با اجاره اقامتگاه بوم گردی گل سرخ در زنجان سفری پر از آرامش و به دور از هیاهوی زندگی ماشینی را تجربه کنید.

در این اقامتگاه 2 اتاق با ظرفیت پذیرش 8 مهمان وجود دارد و در صورت بالا بودن تعداد مهمان ها می توانند از فضای نشیمن استفاده کنند. امکاناتی نظیر یک اتاق نشیمن، تلویزیون، آشپرخانه مجهز به وسایل پخت و پز ، سیستم گرمایشی و سرمایشی و کمد برای رفاه گردشگران در نظر گرفته شده است. همچنین تراس بزرگی رو به حیاط دارد و برای شب نشینی و صرف غذا و چای محیط بسیار دنج و آرامش بخشی می باشد.

سایر امکاناتی که اقامتگاه برای گردشگران در نظر گرفته شامل پارکینگ داخل محوطه و راهنمای محلی تورهای گردشگری می باشد. در صورت هماهنگی قبلی و درخواست گردشگران انواع غذای محلی در اقامتگاه طبخ می شود و امکان سفارش وجود دارد. همچنین یک حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی عمومی نیز برای گردشگران در نظر گرفته شده است.

با اجاره اقامتگاه بوم گردی گل سرخ در زنجان می توانید از جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهر نظیر دودکش های جن، قلعه گل بلاغی، قلعه بهستان، دریاچه شورگلی و کوه های رنگی ماه نشان دیدن کنید.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی گل سرخ

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی گل سرخ زنجان

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی در زنجان

نیک پی - روستای قره چریان - کوچه نرگس- پلاک ۴، گل سرخ

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر زنجان

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه گل سرخ زنجان

جستجوهای مرتبط

اجاره خانه روستایی در شهر زنجان
اجاره ویلا در شهر زنجان
اجاره سوئیت در شهر زنجان
اجاره ویلا لوکس در شهر زنجان
اجاره سوئیت و ویلا در شهر زنجان