لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در رودسر کد اقامتگاه : 135-12826
host_avatar هاله هاشمی
بوم گردی
220 متر
5 اتاق
تا 25 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

این خانه بومی در منطقه رحیم آباد در روستای اشکلک و در زمینی به مساحت 2000 متر اقامتگاهی با قدمت 70 سال واقع شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی در رودسر که خانه ای کاهگلی می باشد که در دو طبقه بنا شده و در میان درختان میوه داخل حیاط باصفایی قرار گرفته می توانید اقامت خوبی را تجربه کنید. دو اتاق در طبقه پایین و سه اتاق در طبقه بالا با ظرفیت های متفاوت وجود دارد.
 همچنین هر طبقه دارای تراس دنج بزرگی می باشد که با انواع گلدان های زیبا تزئین شده و دورهمی و استراحت در آن در هوای روستا بسیار لذت بخش است و در صورت داشتن کیسه خواب برای خوابیدن در روزهای گرم سال مناسب است. اتاق ها بصورت کف خواب بوده و برای 20 گردشگر سرویس خواب دارد.
 همچنین اتاق ها مجهز به وسایل گرمایشی بخاری گازی و هیزمی و سرمایشی پنکه می باشند. اقامتگاه دارای آشپزخاه ای با همه امکانات پخت و پز بوده و استفاده از آن بصورت مشترک می باشد همچنین امکان سفارش غذای محلی هم وجود دارد. همچنین حمام و سرویس بهداشتی این خانه نیز بصورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد. پارکینگ اقامتگاه طرفیت پارک 10 خودرو را دارد. 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید