لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو

اجاره اقامتگاه بوم گردی در رفسنجان

کد اقامتگاه : 472-12556
host_avatar محمد مهدی سماواتی
بوم گردی
350 متر
6 اتاق
تا 30 نفر
شروع قیمت از : 65,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی در استان کرمان و در شهر رفسنجان و روستای زیبای قاسم آباد حاجی قرار گرفته و به دلیل فاصله کم با شهر رفسنجان می تواند گزینه مناسبی برای اجاره اقامتگاه بوم گردی در رفسنجان باشد. این بوم گردی که به شکل روستایی و سنتی ساخته شده است آماده پذیرایی از مسافرین و گردشگران از ایران و خارج از ایران هست.

مسافرینی که در این بوم گردی اسکان دارند صبحانه را میهمان ما هستند. همچنین یک حیاط کوچک وجود دارد که شما می توانید شب ها در آنجا پیاده روی کنید و یا بنشینید و از هوای پاک و هواخوری لذت ببرید.

این اقامتگاه دارای ۶ اتاق اقامتی می باشد که در مجموع ظرفیت این اقامتگاه ۳۰ نفر است. از امکانات داخل اتاق ها میتوان به سیستم سرمایشی و گرمایشی و رختخواب اشاره کرد. سرویس بهداشتی و حمام در خارج از ساختمان قرار گرفته و شما برای استفاده از آن باید به محوطه مراجعه نمایید. همچنین یک آشپزخانه عمومی وجود دارد که می توانید در آن انواع غذاهای مورد نیاز خود را تهیه نمایید. اما اگر نمی خواهید  برای آشپزی وقتی بگذارید می توانید از رستوران این اقامتگاه که در آن انواع غذاهای سنتی و محلی مانند کشک بادمجان ،ماهی، قورمه سبزی، فسنجان و غیره پخت می‌شود تهیه نمایید.

از دیگر امکانات اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی می‌توان به پارکینگ برای پارک خودرو،راهنمای تور جهت طبیعت گردی و برگزاری تورهای گردشگری و همچنین صبحانه درست شده از انواع مواد ارگانیک که محصولات محلی ها می باشند اشاره کرد.

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی به جاذبه‌های گردشگری مانند دره ی راگه ،برج خلیل آباد بازار رفسنجان و خانه تاریخی حاج آقا علی نزدیک می باشد

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

روستای قاسم آباد حاجی، کوچه امام حسین ۱۸

16 دقیقه 11.5 کیلومتر chev_left مرکز شهر رفسنجان
1 ساعت و 38 دقیقه 118 کیلومتر chev_left مرکز شهر کرمان
27 دقیقه 21.3  کیلومتر chev_left فرودگاه رفسنجان
42 دقیقه 49.7 کیلومتر chev_left ایستگاه راه آهن روستای احمد آباد
18دقیقه 13.1 کیلومتر chev_left پایانه مسافربری رفسنجان
1 دقیقه 350 متر chev_left خانه تاریخی حاج آقا علی
1 ساعت و 21 دقیقه 107 کیلومتر chev_left کاروانسرای شاه عباسی رفسنجان
40 دقیقه 50 کیلومتر chev_left دره راگه
33 دقیقه 36 کیلومتر chev_left روستا و درخت کهنسال پسته اودرج
17 دقیقه 10.7 کیلومتر chev_left برج خلیل آباد
17 دقیقه 8.9 کیلومتر chev_left بازار رفسنجان
  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.