لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی در رامیان

منطقه پشمکی، روستای پاقلعه
بوم گردی
50 متر
2 اتاق
تا 16 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی در رامیان

اقامتگاه بوم گردی کلبه آبشار خانه ای بومی با معماری سنتی می باشد که در ارتفاعات منطقه پشمکی و نزدیک به قله قلعه میران در روستای پاقلعه واقع شده و می توانید با اجاره اقامتگاه بوم گردی در رامیان اقامت خوبی را در دل طبیعت بکر اطراف داشته باشید.
 اجاره اقامتگاه بوم گردی کلبه آبشار در رامیان امکان کوهنوردی در این قله را که همه ساله مقصد تعداد بسیار زیادی از کوهنوردان است در اختیار شما قرار می دهد. اقامتگاه دارای 2 کلبه برای اسکان 16 گردشگر می باشد که امکاناتی نظیر آشپزخانه مجهز به وسایل آشپزی، سرویس کف خواب، یخچال، شومیه برای پخت کباب، بخاری هیزمی و حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی است. در این اقامتگاه به دلیل قرار گرفتن در منطقه ییلاقی و داشتن آب و هوای خنک وسایل سرمایشی مورد استفاده قرار نمی گیرد.
کلبه ها دارای تراس بسیار دلبازی با چشم انداز طبیعت سرسبز و زیبا هستند. فضای تراس ها برای دورهمی و نوشیدن چای بسیار لذت بخش می باشد. در این اقامتگاه غذا طبخ نمی شود بنابراین گردشگرانی که تمایلی به آشپزی ندارند می توانند از رستوران های اطراف اقامتگاه غذا سفارش داده و با پیک رایگان تحویل بگیرند.
در این اقامتگاه چشمه آبی وجود دارد که آب اقامتگاه را تامین می کند و از ویژگی های جالب توجه اقامتگاه می باشد. غار پشمکی، قلعه ماران و چشمه گل رامیان از جمله جاذبه های این منطقه هستند که با اجاره اقامتگاه بوم گردی کلبه آبشار در رامیان امکان بازدید آن ها برای شما فراهم شده است. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی کلبه آبشار

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی کلبه آبشار رامیان

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی در رامیان

منطقه پشمکی، روستای پاقلعه، کلبه آبشار

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر رامیان

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه کلبه آبشار رامیان

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا جنگلی در رامیان
اجاره ویلا در رامیان
اجاره ویلا لوکس در رامیان
اجاره سوئیت و ویلا در رامیان
اجاره ویلا در شمال