لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در دامغان کد اقامتگاه : 710-12245
host_avatar ملیسا عالمی
بوم گردی
200 متر
6 اتاق
تا 36 نفر
شروع قیمت از : 95,000 تومان

اگر برای اقامت در دامغان به دنبال اجاره اقامتگاه بوم گردی در دامغان هستید اقامتگاه بوم گردی خانه ناصر لشکر در6 کیلومتری جنوب دامغان در روستای عباس آباد قرار گرفته و می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این اقامتگاه خانه ای با قدمت 200 سال است که اقامت در آن می تواند تجربه متفاوتی را در این خانه قدیمی برای شما به وجود آورد. این اقامتگاه دارای 6 اتاق اقامتی است که هر یک ظرفیت پذیرش 4 تا 6 مهمان را دارد.

برای اقامت شبانه سرویس خواب سنتی تشک و پتو در اتاق ها قرار گرفته است. یخچال نیز به صورت مشترک در محوطه وجود دارد. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام نیز مشترک بوده و در محوطه قرار گرفته است. هنگام اقامت وعده صبحانه برای مهمانان به صورت رایگان سرو می گردد. برای وعده های غذایی دیگر نیز می توانید با هماهنگی قبلی از غذاهای محلی و سنتی سفارش داده و میل نمایید.

اینترنت وای فای رایگان نیز برای استفاده مهمانان وجود دارد. همچنین با پرداخت هزینه جداگانه می توانید از تورهای گردشگری که برای بازدید از جاذبه های روستا و مناطق اطراف برگزار می شود استفاده کنید.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید