لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در خور و بیابانک کد اقامتگاه : 696-12420
host_avatar محمد براتی
بوم گردی
500 متر
7 اتاق
تا 42 نفر
شروع قیمت از : 60,000 تومان

برای سفر به کویر مصر یکی از بهترین گزینه ها اجاره اقامتگاه بوم گردی در خور و بیابانک می باشد. اقامتگاه بوم گردی براتی خانه ای سنتی با معماری بومی می باشد که در روستای مصر و در دل کویر واقع شده است.
این خانه روستایی با اتاق های و در و پنجره جوبی و دیوارهای کاهگلی که یادآور خاطرات روزهای خوش گذشته می باشد پذیرای گردشگران است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی براتی در خور و بیابانک سفری به یادماندنی به کویر را تجربه کنید. همچنین تخت های چوبی سنتی قرار داده شده تا گردگران از دوهمی و شب نشینی در کنار عزیزان و نوشیدن چای لذت ببرند.
در این اقامتگاه 7 اتاق  با امکانات رفاهی برای اسکان 42 گردشگر وجود دارد. اتاق ها بصورت کف خواب بوده و مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی نظیر اسپلیت می باشد. مهمانان اتاق ها در محوطه حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در نظر گرفته شده ک بصورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرند.  بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی این منطقه نظیر نارین قلعه، قلعه باستانی بیاضه، کویر مصر با رمل ها و تپه های ماسه ای و شن های روان، دریاچه نمک گرمه . قلعه جندق را نیز در برنامه خود قرار دهید. 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید