لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی در تنکابن

روستای بالابند
حیاط مشترک
130 متر
2 اتاق
تا 18 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی در تنکابن

اگر به دنبال اجاره اقامتگاه بوم گردی در تنکابن هستید اقامتگاه بوم گردی شیشاق در روستای بالابند واقع شده و می تواند گزینه خوبی برای اقامت شما باشد. شیشاق نام گیاهی است که در مازندران که برای مزه کردن غذاهای زیادی استفاده می گردد. این اقامتگاه خانه ای سنتی است وکاملا مطابق با معماری خانه های آن منطقه ساخته شده است. این خانه دو طبقه بوده و دارای 2 اتاق اقامتی است و در مجموع ظرفیت پذیرش 10 مسافر را دارد. البته امکان پذیرش تا 18 نفر برای تورهای گردشگری وجود دارد. خانه دارای ایوانی 20 متری است که فضای خوبی برای دورهمی و گپ و گفت می باشد.
برای حفظ فضای سنتی اقامتگاه در اتاق ها تخت خواب وجود ندارد و مهمانان می توانند از سرویس خواب سنتی و کف خواب استفاده کنند. سیستم سرمایشی پنکه و سیستم سرمایشی بخاری گازی در اتاق ها تعبیه شده است. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی (سیار) و حمام مشترک بوده و در محوطه اقامتگاه قرار گرفته است.
مهمانان می توانند با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه از غذاهای محلی تهیه شده در اقامتگاه استفاده کنند. با سرو غذای محلی برای هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام  مبلغ 120,000 تومان به اجاره بها اضافه می شود. البته اگر اقامتگاه را به صورت دربست اجاره نمایید می توانید از آشپزخانه اقامتگاه برای پخت و پز استفاده کنید. در طبقه اول مکانی وجود دارد که آتشخانه نام دارد و می توانید همراه با خانواده نشسته و از طعم چای آتشی لذت ببرید. اقامتگاه فاقد پارکینگ اختصاصی می باشد اما در نزدیکی اقامتگاه فضای کافی برای پارک ماشین وجود دارد.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی شیشاق

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی شیشاق تنکابن

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی در تنکابن

روستای بالابند، شیشاق

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر تنکابن

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه شیشاق تنکابن

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا جنگلی در تنکابن
اجاره ویلا با جکوزی در تنکابن
اجاره ویلا کوهستانی در تنکابن
اجاره ویلا استخردار در تنکابن
اجاره ویلا در تنکابن
اجاره ویلا لوکس در تنکابن
اجاره سوئیت و ویلا در تنکابن
اجاره ویلا در شمال