لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در تنکابن کد اقامتگاه : 60-12731
host_avatar زهره جور ابراهیمیان
بوم گردی
130 متر
2 اتاق
تا 18 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اگر به دنبال اجاره اقامتگاه بوم گردی در تنکابن هستید اقامتگاه بوم گردی شیشاق در روستای بالابند واقع شده و می تواند گزینه خوبی برای اقامت شما باشد. شیشاق نام گیاهی است که در مازندران که برای مزه کردن غذاهای زیادی استفاده می گردد. این اقامتگاه خانه ای سنتی است وکاملا مطابق با معماری خانه های آن منطقه ساخته شده است. این خانه دو طبقه بوده و دارای 2 اتاق اقامتی است و در مجموع ظرفیت پذیرش 10 مسافر را دارد. البته امکان پذیرش تا 18 نفر برای تورهای گردشگری وجود دارد. خانه دارای ایوانی 20 متری است که فضای خوبی برای دورهمی و گپ و گفت می باشد.
برای حفظ فضای سنتی اقامتگاه در اتاق ها تخت خواب وجود ندارد و مهمانان می توانند از سرویس خواب سنتی و کف خواب استفاده کنند. سیستم سرمایشی پنکه و سیستم سرمایشی بخاری گازی در اتاق ها تعبیه شده است. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی (سیار) و حمام مشترک بوده و در محوطه اقامتگاه قرار گرفته است.
مهمانان می توانند با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه از غذاهای محلی تهیه شده در اقامتگاه استفاده کنند. با سرو غذای محلی برای هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام  مبلغ 120,000 تومان به اجاره بها اضافه می شود. البته اگر اقامتگاه را به صورت دربست اجاره نمایید می توانید از آشپزخانه اقامتگاه برای پخت و پز استفاده کنید. در طبقه اول مکانی وجود دارد که آتشخانه نام دارد و می توانید همراه با خانواده نشسته و از طعم چای آتشی لذت ببرید. اقامتگاه فاقد پارکینگ اختصاصی می باشد اما در نزدیکی اقامتگاه فضای کافی برای پارک ماشین وجود دارد.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

روستای بالابند

49 دقیقه 25 کیلومتر chev_left مرکز شهر تنکابن
42 دقیقه 26.7 کیلومتر chev_left فرودگاه رامسر
4 ساعت و 241 دقیقه 249 کیلومتر chev_left ایستگاه راه آهن ساری
49 دقیقه 29 کیلومتر chev_left پایانه مسافربری تنکابن
39 دقیقه 16.3 کیلومتر chev_left قلعه مارکوه
49 دقیقه 17 کیلومتر chev_left رودخانه چالکرود
55 دقیقه 23.2 کیلومتر chev_left دریاچه سد میجران
53 دقیقه 26.8 کیلومتر chev_left پارک چشمه کیله
52 دقیقه 30 کیلومتر chev_left ساحل طلایی تنکابن ( دریا )
1 ساعت 39.4 کیلومتر chev_left مرداب نشتارود
1 ساعت 37.7 کیلومتر chev_left منطقه حفاظت شده بلس کوه
57 دقیقه 26.4 کیلومتر chev_left جنگل دالخانی
1 ساعت و 30 دقیقه 54 کیلومتر chev_left آبشار کوهسر
1 ساعت و 28 دقیقه 42 کیلومتر chev_left آبگرم فلکده