لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در بهار کد اقامتگاه : 697-12186
host_avatar رضا امیری
بوم گردی
650 متر
4 اتاق
تا 32 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اگر به دنبال اجاره اقامتگاه بوم گردی در بهار هستید اقامتگاه بوم گردی دولتسرا در دهکده فسیجان قرار گرفته است. این خانه که با آجر و کاهگل ساخته شده ظاهر سنتی و قدیمی دارد و فضای دنج و آرامش بخشی برای مهمانان به وجود آورده است. این اقامتگاه دو طبقه بوده و دارای 4 اتاق اقامتی می باشد.
هر یک از اتاق ها دارای امکاناتی مانند سرویس خواب سنتی، تلویزیون، سیستم سرمایشی پنکه سقفی و سیستم گرمایشی بخاری گازی می باشد. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام مشترک بوده و در محوطه اقامتگاه قرار گرفته است و اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند.
همچنین می توانید انواع غذاهای سنتی و محلی را برای وعده‌های غذایی ناهار و شام سفارش داده و در تخت های سنتی که در حیاط اقامتگاه قرار گرفته است صرف کنید البته صبحانه به صورت رایگان سرو می گردد. آشپزخانه عمومی با امکانات کامل آشپزی برای پخت و پز و آشپزی مسافران وجود دارد. وجود پارکینگ اختصاصی غیرمسقف خیال شما را از بابت پارک خودرو نیز آسوده کرده است.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید