لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در بهاباد کد اقامتگاه : 953-11974
host_avatar مجتبی دهقان کریم آبادی
بوم گردی
450 متر
6 اتاق
تا 50 نفر
شروع قیمت از : 80,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی ده عروس در روستایی به نام ده عروس و در بهاباد واقع شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی در بهاباد و اقامت در این روستای تاریخی جزو که اولین روستاهای بهاباد است که به روستای زیرزمینی نیز مشهور می‌باشد سفر هیجان انگیزی خواهید داشت.

 این بوم گردی از خشت و گل ساخته شده و دارای فضایی کاملاً سنتی و بومی باشد. اقامتگاه دارای ۱۰ اتاق سنتی می باشد که ظرفیت آن از ۲ تا ۷ نفر متفاوت می باشد. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام آن به صورت مشترک با سایر اتاق می باشد  دارای ۶ سرویس فرنگی ، شش سرویس ایرانی و چهار حمام می باشد. همچنین یک آشپزخانه عمومی وجود دارد که می‌توانید در آنجا آشپزی و پخت و پز انجام دهید.

 این اقامتگاه دارای امکانات سرو غذا می باشد و می توانید انواع غذاهای محلی و سنتی مانند قیمه کدو یزدی، آش انار، آش آبغوره و غیره را سفارش دهید. در این بوم گردی می توانید انواع نان محلی و محصولات لبنی و ارگانیک که ساخته محلی ها و روستایی هاست، سفارش داده نوش جان کنید و یا به عنوان سوغاتی برای عزیزان و دوستانتان ببرید.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید