لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی در بهاباد

کیلومتر 5 جاده بهاباد بافق
حیاط مشترک
450 متر
6 اتاق
تا 50 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی در بهاباد

اقامتگاه بوم گردی ده عروس در روستایی به نام ده عروس و در بهاباد واقع شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی در بهاباد و اقامت در این روستای تاریخی جزو که اولین روستاهای بهاباد است که به روستای زیرزمینی نیز مشهور می‌باشد سفر هیجان انگیزی خواهید داشت.

 این بوم گردی از خشت و گل ساخته شده و دارای فضایی کاملاً سنتی و بومی باشد. اقامتگاه دارای ۱۰ اتاق سنتی می باشد که ظرفیت آن از ۲ تا ۷ نفر متفاوت می باشد. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام آن به صورت مشترک با سایر اتاق می باشد  دارای ۶ سرویس فرنگی ، شش سرویس ایرانی و چهار حمام می باشد. همچنین یک آشپزخانه عمومی وجود دارد که می‌توانید در آنجا آشپزی و پخت و پز انجام دهید.

 این اقامتگاه دارای امکانات سرو غذا می باشد و می توانید انواع غذاهای محلی و سنتی مانند قیمه کدو یزدی، آش انار، آش آبغوره و غیره را سفارش دهید. در این بوم گردی می توانید انواع نان محلی و محصولات لبنی و ارگانیک که ساخته محلی ها و روستایی هاست، سفارش داده نوش جان کنید و یا به عنوان سوغاتی برای عزیزان و دوستانتان ببرید.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی ده عروس

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی ده عروس بهاباد

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی در بهاباد

کیلومتر 5 جاده بهاباد بافق، ده عروس

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر بهاباد

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه ده عروس بهاباد

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در بهاباد