لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در بروجرد کد اقامتگاه : 159-13620
host_avatar پدرام معظمی گودرزی
خانه دربست
550 متر
3 اتاق
تا 38 نفر
شروع قیمت از : 60,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی باغ گلچهران در استان لرستان و شهرستان زیبای بروجرد واقع شده . با اجاره اقامتگاه بوم گردی در بروجرد می توانید در روستای نظام آباد اقامت داشته باشید. این بوم گردی در میان یک باغ بسیار سرسبز با درختانی مرتفع ساخته شده و فضایی دلنشین و با صفا دارد. کف حیاط این بوم گردی با ماسه‌های بزرگی پر شده است و در فصل بهار و پاییز منظره رویایی و زیبا را به وجود می آورد. در محوطه این بوم گردی تخت های سنتی قرار گرفته است و مسافرین می توانند در آنها نشسته و از تماشای چشم انداز زیبای اطراف شان و آب و هوای خنک و زیبا لذت ببرند.

 اقامتگاه بوم گردی باغ گلچهران در مجموع با 3 سوئیت ظرفیت پذیرش از 38 مسافر را دارد. تمامی سوئیت ها امکاناتی از جمله مبلمان، سیستم سرمایشی و گرمایشی، لوازم خواب به صورت تخت خواب و کف خواب، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی، تلویزیون برای اوقات سرگرمی و آشپزخانه همراه با تجهیزات آشپزی دارد.

 این بوم گردی فضای بسیار دل باز دارد و مسافرینی که به دنبال یک اقامت چند روزه به دور از هیاهوی شهری و در فضای بسیار دلنشین و آرام می باشند این بوم گردی را انتخاب می نمایند. اقامتگاه بوم گردی باغ گلچهران به جاذبه های طبیعی متعددی مانند بازار بروجرد، مسجد جامع بروجرد، موزه مردم شناسی و پارک فدک بسیار نزدیک می باشد. همچنین شما در عرض ۱۰ دقیقه می توانید به بام بروجرد برسید

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

روستای نظام آباد، ۱۰متری یاسمین، پلاک۲

  • آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.