لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در بابل کد اقامتگاه : 67-12243
host_avatar عادل عابـدی
بوم گردی
1000 متر
5 اتاق
تا 52 نفر
شروع قیمت از : 200,000 تومان

با اجاره اقامتگاه بوم گردی در بابلمی توانید در دل جنگل های هیرکانی در روستای خوش آب و هوای تیرکن داشته باشید و از طبیعت زیبای منطقه نهایت لذت را ببرید. این روستا فاصله ای 40 کیلومتری با شهر بابل دارد و بدلیل جاذبه های طبیعی و آب و هوای آن مقصد طبیعت گردان زیادی می باشد.
 این اقامتگاه دارای 6 واحد اقامتی می باشد و هر کلبه ظرفیت اسکان 5 مسافر را دارد، نفرات اضافی نیز با احتساب هزینه پذیرفته می شوند. کلبه ها کف خواب می باشند و به تعداد ظرفیت استاندراد، رختخواب وجود دارد.
 هر یک از واحدها دارای سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام اختصاصی می باشد. همچنین آشپزخانه ای با امکانات کامل آشپزی در هر کلبه وجود دارد و مشکلی برای پخت و پز نخواهید داشت. البته با هماهنگی قبلی امکان سفارش انواع غذاهای محلی و سنتی برای وعده های ناهار و شام امکان پذیر می باشد.
تمامی اتاق های دارای سیستم گرمایشی هستند و به علت خنک بودن هوای منطقه، نیازی به سیستم سرمایشی در وجود ندارد. در اقامتگاه بوم گردی عادل تورهای گردشگری محلی برای مهمانان با هزینه جداگانه در نظر گرفته شده است تا هرچه بیشتر با زیبایی های منطقه آشنا و سفری پر خاطره را تجربه کنند.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید