لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره اقامتگاه بوم گردی در اردکان کد اقامتگاه : 219-12110
host_avatar محمدرضا امامی
بوم گردی
700 متر
15 اتاق
تا 60 نفر
شروع قیمت از : 100,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی انار عقدا در بخش عقدا و در نزدیکی های شهر اردکان واقع شده و با اجاره اقامتگاه بوم گردی در اردکان می توانید در این بوم گردی سنتی اقامت داشته باشید. این بوم گردی زیبا دارای نما و ظاهری نسنتی است که از خشت و گل ساخته شده. حیاط آن دارای نیمکت هایی برای نشستن و گلدانهایی زیبا و به طور کلی فضای با صفا و سنتی می باشد.

اقامتگاه بوم گردی انار عقدا دارای ۱۵ اتاق اقامتی می باشد و تمام این اتاق ها دارای امکانات رفاهی برای راحتی حال مسافرین عزیز می باشند. ۵ اتاق از این بوم گردی دو تخته، ۶ اتاق سه تخته اتاق، سه اتاق ۴ تخته و یکی از اتاق ها تخت ندارد و لوازم خواب آن به صورت سنتی می باشد. بعضی از اتاق ها در طبقه همکف و برخی در پشت بام واقع شده‌اند.

برخی از این اتاقها دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند اما مسافرین سایر اتاق ها باید از سرویس بهداشتی موجود در محوطه استفاده نمایند. اگر برایتان مهم است که  اتاق تان دارای سرویس بهداشتی اختصاصی باشد قبل از رزرو با پشتیبانان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

در قسمت پشتبام اقامتگاه بومگردی انار عقدا رستوران وجود دارد که از آنجا می‌توانید غذای مورد علاقه خود را نوش جان کرده و اطراف را تماشا کنید. از دیگر امکانات می توان به اینترنت رایگان و پارکینگ اشاره کرد. اگر به دنبال زندگی بدور از هیاهوی شهری و آرامش محض هستید می توانید این بوم گردی را برای اقامت خود انتخاب نمایید 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید