لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی درفش شهداد

کوچه امامزاده زید، کوچه 1
بوم گردی
2000 متر
6 اتاق
تا 50 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی درفش شهداد

اجاره اقامتگاه بوم گردی درفش شهداد در خانه ای با قدمت ۱۰۰ سال اقامت خواهید داشت که  پس از مرمت و بازسازی در اختیار مسافران و میهمانان قرار گرفته است. بوم گردی در میان فضای سبز که شامل درختان نخل و پوشش گیاهی می باشد احاطه شده است و در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر ساخته شده است.

اقامتگاه دارای شش واحد اقامتی می باشد و شامل دو اتاق ۱۲ متری، یک اتاق ۵۰ متری در زیرزمین، یک اتاق ۴۰ متری ، یک اتاق ۱۳ متری و یک اتاق ۱۵ متری می باشد. برای اینکه فضای سنتی و بومی اتاقها حفظ شده باشد سرویس ها در محوطه قرار گرفته است و دارای دو توالت ایرانی ،یک فرنگی و دو حمام می باشد و مسافرین می توانند به صورت مشترک از آنها استفاده نمایند. ظرفیت اقامتگاه برای۵۰ گردشگر مناسب است. بعضی از آنها دارای سرویس خواب سنتی و برخی دارای تخت خواب هستند.

اقامتگاه بوم گردی درفش دارای امکانات متعددی است که از جمله آن می توان به رستوران جهت سفارش غذا ، پارکینگ و راهنمای تور اشاره کرد. در این اقامتگاه می توانید تفریحات متفاوتی انجام دهید. شما می‌توانید از صنایع دستی که به دست بانوان هنرمند ساخته شده است دیدن کنید و اگر خواستید از آنها خرید کنید.همچنین منطقه کویری است و تماشای ستارگان، آفرود و شتری سواری از جمله تفریحات رایج در این منطقه می باشد.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی درفش

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی درفش شهداد

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی درفش شهداد

کوچه امامزاده زید، کوچه 1، درفش

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر شهداد

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه درفش شهداد

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در شهداد