لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی درافشان در آباده

خیابان شهید بهشتی (جزمودق)،روبروی تکیه
حیاط مشترک
500 متر
8 اتاق
تا 35 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی درافشان در آباده

اقامتگاه بوم گردی درافشان خانه ای سنتی با قدمت 200 سال می باشد که به سبک معماری دوره قاجاریه ساخته شده و در آباده واقع شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی در آباده می توانید در حیاط این خانه که نورپردازی بسیار زیبایی دارد و تعدادی تخت چوبی در آن قرار داده شده تا گردشگران از دورهمی و نوشیدن چای در یک فضای سنتی لذت ببرند اقامت کنید. همچنین در قسمتی دیگر از حیاط نیز یک حوض زیبای آب وجود دارد که دور تا دور آن را درختان سرسبز احاطه کرده اند. در گوشه ای دیگر آلاچیقی سنتی برای گردشگران در نظر گرفته شده تا لحظه هایی به یادماندنی را در منار دوستان و خانواده سپری کنند.
با اجاره اقامتگاه بوم گردی درافشان در آباده از قلعه ایزد خواست اولین بنای خشتی چند طبقه ای جهان که در سفرنامه بسیاری از جهان گردان از آن نام برده شده دیدن کنید. این اقامتگاه دارای 8 اتاق برای اسکان 35 گردشگر می باشد. 3 اتاق دارای تخت دونفره و سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی بوده و سایر اتاق ها بصورت کف خواب می باشند. مهمانان این اتاق ها از حمام و سرویس بهداشتی مشترک می باید استفاده کنند. همچنین برای سرمایش و گرمایش اتاق ها از پنکه و کرسی و بخاری استفاده می شود. امکان سفارش انواع غذای محلی در این اقامتگاه وجود دارد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی درافشان در آباده یک زندگی روستایی را در فضایی سنتی تجربه کنید.  

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی درافشان

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی درافشان آباده

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی درافشان در آباده

خیابان شهید بهشتی (جزمودق)،روبروی تکیه، درافشان

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر آباده

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه درافشان آباده

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در آباده