لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی در رفسنجان

روستای قاسم آباد حاجی، کوچه امام حسین ۱۸
حیاط مشترک
350 متر
6 اتاق
تا 30 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی در رفسنجان

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی در استان کرمان و در شهر رفسنجان و روستای زیبای قاسم آباد حاجی قرار گرفته و به دلیل فاصله کم با شهر رفسنجان می تواند اجاره اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی در رفسنجان گزینه مناسبی باشد. این بوم گردی که به شکل روستایی و سنتی ساخته شده است آماده پذیرایی از مسافرین و گردشگران از ایران و خارج از ایران هست.

مسافرینی که در این بوم گردی اسکان دارند صبحانه را میهمان ما هستند. همچنین یک حیاط کوچک وجود دارد که شما می توانید شب ها در آنجا پیاده روی کنید و یا بنشینید و از هوای پاک و هواخوری لذت ببرید.

این اقامتگاه دارای ۶ اتاق اقامتی می باشد که در مجموع ظرفیت این اقامتگاه ۳۰ نفر است. از امکانات داخل اتاق ها میتوان به سیستم سرمایشی و گرمایشی و رختخواب اشاره کرد. سرویس بهداشتی و حمام در خارج از ساختمان قرار گرفته و شما برای استفاده از آن باید به محوطه مراجعه نمایید. همچنین یک آشپزخانه عمومی وجود دارد که می توانید در آن انواع غذاهای مورد نیاز خود را تهیه نمایید. اما اگر نمی خواهید  برای آشپزی وقتی بگذارید می توانید از رستوران این اقامتگاه که در آن انواع غذاهای سنتی و محلی مانند کشک بادمجان ،ماهی، قورمه سبزی، فسنجان و غیره پخت می‌شود تهیه نمایید.

از دیگر امکانات اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی می‌توان به پارکینگ برای پارک خودرو،راهنمای تور جهت طبیعت گردی و برگزاری تورهای گردشگری و همچنین صبحانه درست شده از انواع مواد ارگانیک که محصولات محلی ها می باشند اشاره کرد.

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی به جاذبه‌های گردشگری مانند دره ی راگه ،برج خلیل آباد بازار رفسنجان و خانه تاریخی حاج آقا علی نزدیک می باشد

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی رفسنجان

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی در رفسنجان

روستای قاسم آباد حاجی، کوچه امام حسین ۱۸، خانه خشتی

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر رفسنجان

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه خانه خشتی رفسنجان

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در رفسنجان