لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی خانم رباب در دهاقان

روستای پوده
حیاط مشترک
95 متر
3 اتاق
تا 20 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی خانم رباب در دهاقان

در 21 کیلومتری دهاقان می توانید با اجاره اقامتگاه بوم گردی خانم رباب در دهاقان سفر و اقامت خوبی را در روستای پوده تجربه نمایید. این اقامتگاه بوم گردی خانه ای سنتی و قدیمی بوده که دیوارهای کاهگلی و در و پنجره های چوبی آن نشانگر اصالت و قدمت این خانه است.
این خانه در گذشته مطب و محل زندگی حکیمان خاندان نفیسی بوده که آخرین نفر خانم رباب نفیسی بوده که در این خانه زندگی کرده است. این اقامتگاه دارای 3 اتاق اقامتی است که در مجموع ظرفیت پذیرش 20 مهمان را دارد.
تمامی اتاق ها دارای سرویس کف خواب و سنتی تشک و پتو هستند و به صورت کاملا سنتی و قدیمی چیده شده اند. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام مشترک بوده و در حیاط اقامتگاه قرار گرفته است. آشپزخانه ای عمومی برای پخت و پز در اختیار مهمانان قرار گرفته است و همچنین مهمانان می توانند با هماهنگی قبلی با پرسنل اقامتگاه انواع غذاهای لذیذ سنتی و محلی را سفارش و برای وعده‌های غذایی خود میل کنند. صبحانه نیز رایگان سرو می گردد.
 تورهای گردشگری و محلی برای بازدید از جاذبه های منطقه از جمله بازدید از اماکن تاریخی روستا و جاذبه های دیدنی روستاهای اطراف و آشنایی با صنایع دستی منطقه از جمله برنامه‌هایی است که این اقامتگاه برای مهمانان در نظر گرفته است.
 اقامتگاه فاقد پارکینگ اختصاصی است اما کوچه اقامتگاه با دوربین مدار بسته کنترل می گردد و امنیت کافی برای پارک خودرو را دارد.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی خانم رباب

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی خانم رباب دهاقان

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی خانم رباب در دهاقان

روستای پوده، خانم رباب

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر دهاقان

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه خانم رباب دهاقان

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در دهاقان