لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی ثامن در فردوس

شهر باغشهر اسلامیه، خیابان شهید هاشمی نژاد و جمهوری
بوم گردی
130 متر
6 اتاق
تا 65 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی ثامن در فردوس

با اجاره اقامتگاه بوم گردی ثامن در فردوس در خانه باغی سرسبز و باصفا که در شهر باغشهر اسلامیه واقع شده اقامت خواهید داشت. درختان سرسبز و درختان میوه منظره ای بسیار زیبا و تماشایی ایجاد کرده اند که تا ساعت ها می توانید زیر سایه درختان بنشینید و از میوه درختان نیز میل کنید. با اجاره اقامتگاه بوم گردی ثامن در فردوس به دور از هیاهوی زندگی ماشینی در محیطی دنج و روح نواز اوقات خوشی را تجربه کنید. در این اقامتگاه 6 سوئیت با ظرفیت های متفاوت برای اقامت 65 گردشگر وجود دارد.
سوئیت ها دو خوابه بوده و دارای امکاناتی نظیر سرویس کف خواب، سیستم گرمایشی بخاری و سرمایشی کولر، آشپزخانه مجهز به امکانات پخت و پز و یخچال، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و نیز تلویزیون می باشند. در اقامتگاه ثامن در صورت درخواست و هماهنگی مهمانان انواع غذاهای محلی سرو می شود. همچنین در کنار عزیزان از طعم چای ذغالی وانواع دمنوش ها در فضای دلنشین باغ لذت ببرید.
سایر امکانات و خدماتی که اقامتگاه برای گردشگران در نظر گرفته شامل اینترنت رایگان، راهنمای محلی تورهای گردشگری، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و پارکینگ غیر مسقف می باشد. اجاره اقامتگاه بوم گردی ثامن در فردوس فرصت بازدید از جاذبه هایی همچون غار سنگ سوراخ، آبگرم معدنی فردوس، حمام تاریخی کوشک و قنات بلده را در اختیار شما قرار می دهد. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی ثامن

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی ثامن فردوس

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی ثامن در فردوس

شهر باغشهر اسلامیه، خیابان شهید هاشمی نژاد و جمهوری، ثامن

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر فردوس

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه ثامن فردوس

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا در فردوس
اجاره سوئیت و ویلا در فردوس