لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی تهمینه در تربت حیدریه

بلوار بهشتی، بهشتی 5، بعد از پل
حیاط مشترک
350 متر
5 اتاق
تا 44 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی تهمینه در تربت حیدریه

اقامتگاه بوم گردی تهمینه در شهرستان تربت حیدریه واقع شده و بهترین گزینه شما برای اقامت اجاره اقامتگاه بوم گردی تهمینه در تربت حیدریه می باشد. این اقامتگاه در یک کاروانسرای قدیمی به نام رباط علیا قرار گرفته است. در این کاروانسرا 5 اتاق برای اقامت 44 گردشگر وجود دارد.

چیدمان سنتی اتاق ها و حجره ها و اشیاء قدیمی و موزه ای که آسیاب های قدیمی در آن نگهداری می شود اقامتی دلنشین را برای شما فراهم می کند و شما را به گذشته های دور می برد. اتاق ها دارای سرویس کف خواب بوده و مجهز به وسایل گرمایشی نظیر شومینه هیزمی، چراغ علاءالدین در نظر گرفته شده است. برای مهمانان اتاق ها حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در نظر گرفته شده که بصورت اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد اما به دلیل بافت سنتی کاروانسرا سرویس هر اتاق بیرون و چسبیده به اتاق می باشد.

در این اقامتگاه یک مطبخ با همه امکانات پخت و پز و یخچال برای آشپزی گردشگران وجود دارد. به علاوه در سفره خانه این اقامتگاه انواع غذاهای محلی طبخ می شود که با هماهنگی قبلی امکان سفارش وجود دارد. همچنین حیاط دنجی با تعدادی درختچه در هر گوشه دارد و تعدادی میز و صندلی در حیاط قرار داده شده است.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی تهمینه

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی تهمینه تربت حیدریه

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی تهمینه در تربت حیدریه

بلوار بهشتی، بهشتی 5، بعد از پل، تهمینه

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر تربت حیدریه

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه تهمینه تربت حیدریه

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در تربت حیدریه