لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی بابا شبنم در فردوس

باغستان سفلی، نرسیده به پلیس راه، روبروی معاینه فنی
بوم گردی
400 متر
4 اتاق
تا 21 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی بابا شبنم در فردوس

شما با اجاره اقامتگاه بوم گردی بابا شبنم در فردوس در باغ وسیعی که در روستای باغستان سفلی بنا شده و با تمام امکانات رفاهی و تفریحی پذیرای گردشگران می باشد اقامت خواهید داشت. در این اقامتگاه علاوه بر اتاق هایی برای اسکان گردشگران دارای زمین والیبال ساحلی، بدمینتون ساحلی و یک سالن بزرگ برای برگزاری مراسم و جشن واقع در داخل باغ می باشد.
با اجاره اقامتگاه بوم گردی بابا شبنم در فردوس مدتی را به دور از روزمرگی زندگی شهری در کنار خانواده اوقات خوشی را سپری کنید. همچنین از برنامه های تفریحی این اقامتگاه نظیر زیپ لاین، ترامپولینگ، آفرود، موتور و ماشین شارژی و موتور چهار چرخ لذت ببرید. اتاق ها چیدمان سنتی دارند و بصورت کف خواب می باشند. سیستم گرمایشی و سرمایشی همه اتاق ها کولر آبی و پکیج است. اقامتگاه بابا شبنم با صبحانه محلی و ارگانیک از مهمانان پذیرایی می کند و درصورت تمایل و هماهنگی قبلی امکان سفارش انواع غذاهای سنتی نیز فراهم می باشد.
همچنین درصورتی که تمایل به آشپزی داشته باشید می توانید از آشپزخانه اقامتگاه که مجهز به امکانات پخت و پز و یخچال می باشد استفاده کنید. سایر امکانات و خدمات اقامتگاه پارکینگی با ظرفیت 400 خودرو، راهنمای تورهای گردشگری و پرسنل مسلط به زبان است.
 همچنین برای مهمانان 3 اتاق حمام و سرویس بهداشتی ایرانی در محوطه در نظر گرفته شده است و اتاق vip دارای حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی می باشد. به عالوه یک سرویس بهداشتی فرنگی سیار نیز وجود دارد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی باباشبنم در فردوس در تورهایی که اقامتگاه برگزار می کند همچون شهر تاریخی تون، آبگرم فردوس و بازدید از قنات بلده شرکت کنید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی بابا شبنم

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی بابا شبنم فردوس

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی بابا شبنم در فردوس

باغستان سفلی، نرسیده به پلیس راه، روبروی معاینه فنی، بابا شبنم

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر فردوس

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه بابا شبنم فردوس

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا در فردوس
اجاره سوئیت و ویلا در فردوس