لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی بابا اکبر در باخرز

روستای ارزنه، جاده آبشار ، 200 متر مانده به آبشار
حیاط مشترک
200 متر
5 اتاق
تا 20 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی بابا اکبر در باخرز

اقامتگاه بوم گردی بابا اکبر خانه ای روستایی با بافت سنتی که در روستای ارزنه واقع شده و از مناسب ترین گزینه ها برای اقامت در این شهر اجاره اقامتگاه بوم گردی بابا اکبر در باخرز است. این خانه دارای حیاط بزرگی است که در دو طرف مسیر منتهی به ساختمان اقامتگاه فضای درختکاری شده با نورپردازی زیبایی وجود دارد.
 همچنین تخت هایی در هر دو طرف برای استراحت گردشگران در نظر گرفته شده است. اقامتگاه بابا اکبر دارای 5 اتاق می باشد که در دو طبقه قرار گرفته اند و با داشتن امکانات رفاهی ظرفیت پذیرش 20 گردشگر را دارند. اتاق ها بصورت کف خواب بوده و مجهز به وسایل گرمایشی همچون کرسی و بخاری می باشند. به دلیل شرایط آب و هوایی نیازی به استفاده از وسایل سرمایشی نیست.
در صورتی که تمایل به آشپزی داشته باشید می توانید از آشپزخانه اقامتگاه که مجهز به امکانات پخت و پز می باشد استفاده کنید. به علاوه در این اقامتگاه انواع غذاهای محلی و دمنوش های گیاهی سرو می شود که در صورت هماهنگی قبلی امکان سفارش وجود دارد. از سایر امکانات این اقامتگاه وجود حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در طبقه اول اقامتگاه می باشد که استفاده از آن برای همه اتاق ها بصورت مشترک می باشد. به علاوه یک سرویس ایرانی نیز در محوطه اقامتگاه وجود دارد.
 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی بابا اکبر

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی بابا اکبر باخرز

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی بابا اکبر در باخرز

روستای ارزنه، جاده آبشار ، 200 متر مانده به آبشار، بابا اکبر

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر باخرز

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه بابا اکبر باخرز

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در باخرز