لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی اولنگ در کاشمر

بخش کوه سرخ، روستای تاریخی نامق/ قیمت ها با صبحانه هست
حیاط مشترک
150 متر
5 اتاق
تا 40 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی اولنگ در کاشمر

با اجاره اقامتگاه بوم گردی اولنگ در کاشمر می توانید در روستای گردشگری و تاریخی نامق اقامت داشته باشید. این بوم گردی دارای قدمتی ۱۰۰ ساله است و هم اکنون پس از بازسازی در حوزه گردشگری فعالیت می کند و پذیای مسافرین عزیز از سراسر ایران می باشد.

این اقامتگاه دارای ۵ واحد می باشد که در هر واحد ۸ نفر می توانند اسکان پیدا کنند. در مجموع ظرفیت این بوم گردی ۴۰ نفر می باشد. امکانات داخلی اتاق خواب می‌توان به رختخواب، سیستم گرمایشی و اشیا و لوازم سنتی به اشاره کرد. این بوم گردی چشم اندازی به طبیعت سرسبز و دلپذیر دارد و به این علت که در محیط کوهستانی واقع شده است بسیار خنک است، تا حدی که نیاز به سیستم سرمایشی ندارد.

یکی از ویژگی های اقامتگاه بوم گردی اولنگ صبحانه رایگان آن می‌باشد که از انواع محصولات محلی و ارگانیک است که ساخته دست محلی‌ها می باشد. در این بوم گردی حتی شما می توانید به صورت رایگان به اینترنت وصل شوید و از خدمات راهنمای تور استفاده کنید و انواع غذاهای سنتی و محلی را از رستوران آن سفارش دهید.

مسافرین این بوم گردی برای استفاده از سرویس بهداشتی و حمام باید به محوطه مراجعه نمایند. در پارکینگ فضای کافی برای پارک 20 خودرو وجود دارد. این بوم گردی به جاذبه‌های گردشگری  تا منطقه گردشگری حاج سلطان العلما فقط ۱۰ دقیقه فاصله دارد

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی اولنگ

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی اولنگ کاشمر

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی اولنگ در کاشمر

بخش کوه سرخ، روستای تاریخی نامق/ قیمت ها با صبحانه هست، اولنگ

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر کاشمر

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه اولنگ کاشمر

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا کوهستانی در کاشمر
اجاره سوئیت و ویلا در کاشمر