لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی اوغوزخان در گنبد کاووس

12کیلومتری غرب روستای ساری بخش
حیاط مشترک
300 متر
4 اتاق
تا 35 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی اوغوزخان در گنبد کاووس

اقامتگاه بوم گردی اغوزخان درگنبد کاووس، غرب روستای ساری بخش واقع شده است. این اقامتگاه بوم گردی به صورت سنتی و قدیمی طراحی و ساخته شده و با اجاره اقامتگاه بوم گردی اغوزخان در گنبد کاووس می توانید لحظات خوبی را در فضای سنتی این بوم گردی تجربه نمایدد.
 در حیاط خانه نیز 2 آلاچیق سنتی قرار دارد که مختص به ترکمنستان است و به آنها قره اوی نیز گفته می‌شود. این آلاچیق ها از اسکلت چوبی ساخته شده و روی آن ها با نمد پوشانده شده است.
این اقامتگاه در مجموع دارای 5 اتاق اقامتی است که همه اتاق ها دارای سرویس خواب سنتی تشک و پتو هستند. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام مشترک بوده و در محوطه اقامتگاه قرار گرفته و تنها اتاق 15 نفره دارای سرویس بهداشتی اختصاصی است.
 آشپزخانه نیز به صورت عمومی برای پخت و پز در اختیار مهمان ها قرار گرفته است. البته مهمانان می توانند با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی و سنتی را که با مواد اولیه طبیعی و بومی تهیه و طبخ شده سفارش و میل نمایند. وعده صبحانه نیز به صورت رایگان هنگام اقامت سرو می گردد.
 سیستم سرمایشی و گرمایشی به‌صورت بخاری گازی و کولر گازی در اتاق ها موجود می باشد. تورهای گردشگری برای آشنایی مهمان ها با جاذبه های طبیعی منطقه با تور لیدری مجرب انجام می گیرد. در حیاط اقامتگاه فضای کافی برای پارک خودرو نیز وجود دارد.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی اوغوزخان

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی اوغوزخان گنبد کاووس

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی اوغوزخان در گنبد کاووس

12کیلومتری غرب روستای ساری بخش، اوغوزخان

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر گنبد کاووس

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه اوغوزخان گنبد کاووس

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در گنبد کاووس
اجاره ویلا در شمال