لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی اسکندر در خور و بیابانک

شهر جندق، محله قلعه
بوم گردی
1000 متر
15 اتاق
تا 100 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی اسکندر در خور و بیابانک

شما با اجاره اقامتگاه بوم گردی اسکندر در خور و بیابانک در خانه ای بومی با معماری خشت و گلی که در شهر جندق واقع شده اقامت خواهید داشت که فضایی کاملا سنتی برای پذیرای گردشگران فراهم کرده است. این خانه بومی با دیوارهای کاهگلی، سقف گنبدی و چیدمان تاق ها یادآور خاطرات سال های دور می باشد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی اسکندر در خور و بیابانک تجربه یک سفر لذت بخش و به یادماندنی را در ذهن خود ثبت کنید.
در این اقامتگاه 15 اتاق برای اسکان 100 گردشگر وجود دارد که 7 اتاق دارای تخت و سرویس کف خواب بوده و 8 اتاق بصورت کف خواب می باشد. همه اتاق ها مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی شوفاژ، اسپلیت، پنکه سقفی و کولر آبی، اینترنت، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشند. در صورتی که تمایل به آشپزی داشته باشید آشپزخانه ای با امکانات پخت و پز در اقامتگاه وجود دارد. همچنین با هماهنگی قبلی و در صورت درخواست گردشگران سفارش انواع غذای محلی امکان پذیر می باشد.
با اجاره اقامتگاه بوم گردی اسکندر در خور و بیابانک می توانید از جاذبه های تاریخی و طبیعی این منطقه نظیر تخت عروس، دریاچه و آبشار نمک خور، دریاچه نمک سلکنون، کویر مصر و تخت عباسی همراه با راهنمای محلی تورهای گردشگری این اقامتگاه دیدن کنید. به علاوه از انوع تفریح های کویری همچون رصد ستارگان، شترسواری، موتورسواری و آفرود لذت ببرید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی اسکندر

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی اسکندر خور و بیابانک

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی اسکندر در خور و بیابانک

شهر جندق، محله قلعه، اسکندر

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر خور و بیابانک

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه اسکندر خور و بیابانک

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در خور و بیابانک