لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی ارچین در اصفهان

جمهوری اسلامی
بوم گردی
250 متر
5 اتاق
تا 25 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی ارچین در اصفهان

اقامتگاه بوم گردی ارچین در شهر حسن آباد جرقویه قرار گرفته است. این شهر در فاصله ۱۰۰ کیلومتری از اصفهان واقع شده و به دلیل وجود جاذبه های تاریخی و طبیعی زیاد گردشگران زیادی را جذب خود کرده است. این اقامتگاه خانه ای با قدمت ۱۰۰ سال بوده که به سبک سنتی و قدیمی چیده شده و در و پنجره های چوبی شیشه های رنگی و دیوارهای کاهگلی آن مکانی دنج و آرامش بخش ساخته و با اجاره اقامتگاه بوم گردی ارچین در اصفهان اقامتی دلنشین را تجربه خواهید کرد.
 اقامتگاه دارای ۵ اتاق است و در مجموع ظرفیت پذیرش ۲۵ مهمان را دارد. اتاق ها دارای سرویس خواب سنتی تشک و پتو می باشند. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام در محوطه اقامتگاه قرار گرفته و در بین تمامی اتاق ها به صورت مشترک استفاده می‌شود. همچنین آشپزخانه عمومی با امکانات کامل آشپزی برای پخت و پز در اختیار مهمان ها قرار گرفته که البته در صورت تمایل می‌توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای سنتی و محلی را سفارش و طعم لذیذ آن لذت ببرید.
پرسنل مسلط به زبان انگلیسی برای راهنمایی مهمانان غیر ایرانی در اقامتگاه وجود دارد. همچنین محل پاکی برای خودرو مهمان ها در نظر گرفته شده که با دوربین مداربسته محافظت می شود. تورهای گردشگری برای آشنایی میهمانان با جاذبه های طبیعی و تاریخی منطقه صورت می گیرد. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی ارچین

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی ارچین حسن آباد

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی ارچین در اصفهان

جمهوری اسلامی، ارچین

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر حسن آباد

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه ارچین حسن آباد

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در حسن آباد