لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی آژند در بوانات

روستای جعفر آباد
حیاط مشترک
340 متر
7 اتاق
تا 27 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی آژند در بوانات

اقامتگاه بوم گردی آژند خانه ای ستی متعلق به دوران قاجار می باشد که در روستای جعفر آباد سفلی واقع شده و می تواند یکی از نزدیک ترین گزینه ها برای اجاره اقامتگاه بوم گردی در بوانات برای شما باشد. این خانه کاهگلی در حیاط بسیار بزرگ و باصفایی در میان کوه و کویر قرار گرفته و دارای امکاناتی برای اسکان گردشگران می باشد.
 اجاره اقامتگاه بوم گردی آژند در بوانات فرصت تجربه یک زندگی روستایی را به شما می دهد تا در دل طبیعت بکر سفری خاطره انگیز داشته باشید. این اقامتگاه دارای 7 اتاق بصورت کف خواب برای اقامت 27 گردشگر می باشد که داخل حیاط زیبایی با فضای آرامش بخشی قرار گرفته اند.
 یک حوض آب در وسط حیاط وجود دارد که دور تا دور آن چمنکاری شده و تختی چوبی نیز زیر سایه درختان سرسبز کهنسال برای استراحت مهمانان قرار داده شده است. آشپزخانه ای عمومی و مجهز به امکانات پخت و پز برای گردشگران در نظر گرفته شده است. در این اقامتگاه انواع غذاهای محلی سرو می شود که در صورت هماهنگی قبلی امکان سفارش فراهم شده است.
همچنین ایوان این خانه نیز که رو به حیاط و درختان قرار گرفته برای دورهمی و استراحت مهمانان فضایی بسیار روح نواز دارد و نوشیدن چای در آن به یادماندنی و لذت بخش می باشد. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی آژند

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی آژند بوانات

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی آژند در بوانات

روستای جعفر آباد، آژند

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر بوانات

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه آژند بوانات

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در بوانات