لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی آستو در طبس

عشق آباد، روستای حسن آباد اعتماد
بوم گردی
2000 متر
4 اتاق
تا 25 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی آستو در طبس

شما با اجاره اقامتگاه بوم گردی آستو در طبس در روستای حسن آباد در فاصله ۹۲کیلومتری از شهر طبس اقامت خواهید داشت. این اقامتگاه که در نزدیکی رمل های کویری قرار گرفته و یکی از بهترین اقامتگاه ها برای کسانیست که به کویر نوردی علاقمند بوده و می ‌خواهند در اقامتگاهی بومی تعطیلات خود را سپری کنند.
این اقامتگاه دارای 4 اتاق اقامتی بوده که در مجموع ظرفیت پذیرایی از ۲۵مهمان را داشته و تمامی اتاق ها  به صورت کاملا سنتی و ساده چیده شده اند. در تمامی اتاق ها سرویس خواب سنتی تشک و پتو برای استراحت شبانه مهمان ها وجود دارد. یکی از اتاق‌های این اقامتگاه بوم گردی دارای سرویس بهداشتی اختصاصی در داخل واحد بوده و برای مهمانان سایر اتاقها سرویس بهداشتی به صورت عمومی در محوطه اقامتگاه تعبیه شده است.
سیستم گرمایشی و سرمایشی به صورت بخاری نفتی و گازی و کولر آبی در هر یک از واحدها موجو بوده و این بوم گردی را اقامت در فصول سرد و گرم سال مناسب کرده است. حیاط اقامتگاه با حوض آبی و گلدان‌های گلی که دور تا دور آن چیده شده فضای دنج و آرامش بخش به وجود آورده و تخت هایی برای شب‌نشینی مهمان ها قرار گرفته تا از آسمان کویر شب و تماشای ستاره ها در شب لذت ببرند. از دیگر امکانات موجود در این اقامتگاه می‌توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، پارکینگ و فروشگاه صنایع دستی شرکت که می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای تهیه سوغات و یادگاری باشد.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی آستو

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی آستو طبس

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی آستو در طبس

عشق آباد، روستای حسن آباد اعتماد، آستو

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر طبس

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه آستو طبس

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در طبس