boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
گیلان
ماسال
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در ماسال

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا جنگلی در ماسال
اجاره ویلا با جکوزی در ماسال
اجاره خانه روستایی در ماسال
اجاره ویلا کوهستانی در ماسال
اجاره ویلا استخردار در ماسال
اجاره ویلا در ماسال
اجاره سوئیت و ویلا در ماسال
اجاره ویلا در شمال
سوالات متداول

درباره بوم گردی در ماسال

 اگر تاکنون به این شهر سفر نکرده اید یکی از زیبا ترین مناطق ایران را هنوز ندیده اید. ماسال یکی از شهرستان های استان گیلان است که در شمال شرقی خلخال و غرب فومن و صومعه سرا قرار گرفته و با مرکز استان گیلان یعنی شهر رشت ۴۵ کیلومتر فاصله دارد.

ماسال یکی از مناطق بکر ایران بشمار می رود که تماشای جنگل های سرسبز منطقه و قدم زدن در میان انبوه درختان روح هر انسانی را تازه می کند و خاطره ی خوش این سفر تا مدت ها بر روح و جانمان می ماند.

 شهر ماسال به شهر آبشار معروف می باشد. آبشار ویوز، آبشار خون، آبشار رامینه و آبشار تولی نساء از جمله آبشارهایی هستند که با سفر به این شهر می توانید از آن ها دیدن کنید. ماسال علاوه بر آبشارهای زیبایش دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که دیدن آن ها نیز خالی از لطف نخواهد بود. روستای اولسبلنگاه، غارهای چسلی، کلچال، آویشو و خندیله پشت نیز در این شهرستان قرار گرفته اند.

معمولا بهترین زمان سفر به ماسال را از اردیبهشت ماه تا اواخر تابستان معرفی می کنند، چون یکی از مناطق مرتفع گیلان بشمار می رود و دمای هوا در این زمان از سال برای گشت و گذار در این منطقه زیبای کشورمان ایده آل بوده و خبری از هوای گرم و آزاردهنده نیست.

با این حال نمی توان از زیبایی زایدالوصف ماسال در فصل پاییز گذشت. خودمانی بگویم، پاییز ماسال یه چیز دیگست! ماسال در پاییز تبدیل به یک تابلو نقاشی با صدها رنگ دلنشین پاییزی می شود که شما را ساعت ها محو تماشای زیبایی خود می کند.

اگر قصد اقامت در ماسال یا مناطق اطرافش را داشته باشید دستتان حسابی باز است.از آپارتمان های اجاره ای در داخل شهر گرفته،تا کلبه های جنگلی و خانه های روستایی و اقامتگاه های بوم گردی.

یکی از بهترین گزینه های اقامتی در همه ی فصل ها اقامتگاه بوم گردی ماسال هستند که علاوه بر امکانات رفاهی مناسبی که برای مسافران تعبیه شده، تجربه سفر به یک مکان بکر و بدور از شلوغی و هیاهوی شهری را در اختیارتان قرار می دهد.

اقامتگاه بوم گردی نیاکان، اقامتگاه بوم گردی کلبه چوبی ماسال و اقامتگاه بوم گردی چسلی ماسال از جمله بوم گردی های موجود در این وبسایت می باشد. لیدوماتریپ می کوشد تا بهترین اقامتگاه ها را به مسافرین معرفی کند تا سفری خوب و به یاد ماندنی را در ذهن شما ثبت کند.