boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
مازندران
چالوس
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در چالوس

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا جنگلی در چالوس
اجاره ویلا با جکوزی در چالوس
اجاره ویلا کوهستانی در چالوس
اجاره ویلا استخردار در چالوس
اجاره ویلا در چالوس
اجاره ویلا لوکس در چالوس
اجاره سوئیت و ویلا در چالوس
اجاره ویلا در شمال
سوالات متداول
  • اقامتگاه های بوم گردی چالوس معمولا به دور از هیاهوی شهری و متناسب با فرهنگ و معماری بومی منطقه ساخته می شوند. بوم گردی ها دارای سرویس های مخصوصی برای میهمانان است و مالکان آنها با خونگرمی از مسافرین پذیرایی می کنند. این واحدها ممکن است دربست و یا دارای چندین اتاق متعدد باشند که به افراد مختلف به صورت یکجا و یا اتاق به اتاق اجاره داده می شونداما اگر خواستار اجاره سوئیت در چالوس با امکانات اختصاصی تر و بیشتری هستید می توانید از بخش ویلا و سوئیت لیدوماتریپ اقدام به رزرو نمایید.

  • کلیه واحدهای طرف قرارداد با شرکت لیدوماتریپ در شهر چالوس خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

  • وبسایت لیدوماتریپ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. پشتیبانی 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل دیگر مشخصه این سایت می باشد که مارا در تجربه یک رزرواسیون موفق و با آسودگی خاطر یاری می کند.

  • برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در چالوس در سریع ترین زمان ممکن، به وبسایت LIDOMATRIP.COM مراجعه کرده و از میان بوم گردی های موجود در چالوس با قیمت ها و ویژگی های مختلف، واحد مورد نظر را به صورت آنلاین رزرو کنید. «تماس تلفنی» گزینه دیگر شما برای رزرو سریع می باشد. کافی است کد اقامتگاه مدنظرتان را از وبسایت لیدوماتریپ برداشته و به پشتیبانان تلفنی لیدوما اعلام کنید تا کل فرایند رزرواسیون را برای شما انجام دهند.

درباره بوم گردی در چالوس

حتما تا بحال اسم جاده چالوس را شنیده اید و یا از این جاده زیبا عبور کرده اید، اما خود شهر چالوس نیز به اندازه جاده آن زیباست. وجود بناهای تاریخی، آبشارها و دریاچه ها، غار یخ، تالاب ها و مرداب ها هرکسی را ترغیب به سفر به این شهر رویایی می کند.

آبشار اکاپل، آبشارهریجان، آبشار سواسره، دریاچه ولشت، پارک جنگلی چالوس، جنگل و سد زوات، مرداب کندوچال و غار یخ مراد از جاذبه های گردشگری چالوس است. اگر اهل طبیعت گردی باشید بازدید از این جاذبه ها که هر یک زیبایی های خاص خود را دارد به مذاقتان خوش می آید. درکنار این همه زیبایی طبیعی که در گوشه کنار شهر چالوس جا خوش کرده است وجود آثار تاریخی نیز جذابیت شهر را دوچندان کرده است. بازدید از کاخ چای خوران و کاخ اجابت خارج از لطف نبوده و مکان خوبیست تا عکس ها خوبی از سفر خود به یادگار داشته باشید.

اقامتگاه بوم گردی چالوس این امکان را فراهم کرده که در سفر خود تجربه های جدیدی داشته باشیم و چند روزی در خانه های بومی و سنتی زندگی کرده و طعم خوش این زندگی ساده و صمیمی را هر چند کوتاه بچشیم. اقامتگاه بوم گردی حاجی سید چالوس، اقامتگاه بوم گردی ننه گل ابرو و اقامتگاه بوم گردی عمو سلطان از جمله مواردیست که برای اجاره اقامتگاه بوم گردی در چالوس می توانید انتخاب کنید و رزرو خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. درصورت وجود سوال در هر موردی می توانید از پیشتیبانان سایت کمک بگیرید.