boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
گیلان
ماسوله
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در ماسوله

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا جنگلی در ماسوله
اجاره ویلا کوهستانی در ماسوله
اجاره سوئیت در ماسوله
اجاره ویلا در ماسوله
اجاره سوئیت و ویلا در ماسوله
اجاره ویلا در شمال
سوالات متداول
  • اقامتگاه های بوم گردی ماسوله معمولا به دور از هیاهوی شهری و متناسب با فرهنگ و معماری بومی منطقه ساخته می شوند. بوم گردی ها دارای سرویس های مخصوصی برای میهمانان است و مالکان آنها با خونگرمی از مسافرین پذیرایی می کنند. این واحدها ممکن است دربست و یا دارای چندین اتاق متعدد باشند که به افراد مختلف به صورت یکجا و یا اتاق به اتاق اجاره داده می شونداما اگر خواستار اجاره سوئیت در ماسوله با امکانات اختصاصی تر و بیشتری هستید می توانید از بخش ویلا و سوئیت لیدوماتریپ اقدام به رزرو نمایید.

  • کلیه واحدهای طرف قرارداد با شرکت لیدوماتریپ در شهر ماسوله خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

  • وبسایت لیدوماتریپ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. پشتیبانی 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل دیگر مشخصه این سایت می باشد که مارا در تجربه یک رزرواسیون موفق و با آسودگی خاطر یاری می کند.

  • برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در ماسوله در سریع ترین زمان ممکن، به وبسایت LIDOMATRIP.COMمراجعه کرده و از میان بوم گردی های موجود در ماسوله با قیمت ها و ویژگی های مختلف، واحد مورد نظر را به صورت آنلاین رزرو کنید. «تماس تلفنی» گزینه دیگر شما برای رزرو سریع می باشد. کافی است کد اقامتگاه مدنظرتان را از وبسایت لیدوماتریپ برداشته و به پشتیبانان تلفنی لیدوما اعلام کنید تا کل فرایند رزرواسیون را برای شما انجام دهند.

درباره بوم گردی در ماسوله

ماسوله از آن دست روستاهایی است که حتی اگر به آن سفر نکرده باشید عکس های زیبای این روستا حتما به چشمتان خورده و شما را نیز مجذوب خود کرده است. منظره این روستا در هر چهار فصل دیدنی بوده و هر یک زیبایی های خاص خود را دارد.

لذت قدم زدن در این روستای پلکانی و گذر از کوچه پس کوچه های آن و استنشاق هوای پاک و سالم می تواند سفر شما به ماسوله را به یکی از رویایی ترین و فراموش نشده ترین سفرهایتان تبدیل کند.

مردم مهمان نواز ماسوله خانه های روستایی را برای اسکان مسافرین فراهم کرده اند تا با اجاره اقامتگاه بوم گردی در ماسوله و تجربه زندگی چند روزه در این روستای پلکانی سفرمان را دل انگیز تر نمایند.

اقامتگاه بوم گردی خانه برمحمودی، مجتمع فانوس و هتل سنتی روحی از گزینه های شما برای اجاره اقامتگاه در ماسوله هستند. 

می توانید با مشاهده تصاویر و اطلاعات این اقامتگاه ها واحد موردنظر خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین درخواست رزرو خود را انجام دهید. پشتیبانان سایت نیز برای کمک و راهنمایی بیشتر به شما عزیزان در تمام ایام سال به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی می باشند.